8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Kůže je stále největším hitem!

Představa překrásné kožené sedací soupravy v obývacím pokoji vzbuzuje patřičnou smyslnost a chtíč každého z nás.

V tomto informativně zaměřeném článku naleznete důležité rady a triky vedoucí k výběru té nejlepší kůže. Naše vyprávění začíná u proslulé firmy Natuzzi Italia, která je bezesporu mimořádně oblíbenou nábytkářskou společností. Případným zájemcům o nábytek z kůže poskytuje tu nejpohodlnější cestu k těm nejlepším kouskům na tomto kontinentu.

Firma Natuzzi Italia je výrobcem se specializací na kožený nábytek mimořádných kvalit. Potencionálním klientům otevírá k nahlédnutí opravdu široký sortiment. K výrobě sedacích souprav tato firma používá vlastními silami zpracovanou kůži vystupující pod názvem Natuzzi Italia. Dokonalý materiál z hověziny pochází převážně z oblastí Jižní Ameriky a částí Evropy s nejlepším výběrem zvěře.

Hlavním zakladatelem, předsedou a současně i předním designerem společnosti je Pasquale Natuzzi.

S kladeným důrazem na důslednost si dokázal sestavit neporazitelný tým z těch nejlepších odborníků na zpracování kůží. Díky této strategii a rovněž perfektní představě o designově precizním výsledku a zpracovaní nábytku, se společnost Natuzzi Italia za velmi krátkou chvíli dostala mezi přední lídry.

 

Vrásky na kůži jsou originalitou, nikoliv vadou

Při výběru kožené sedačky se nestačí řídit jen její cenovkou nebo vzhledem, ale i výběrem správného druhu kůže. Hlavní rozdíly nalezneme v jejím odlišném barevném zpracování. Taktéž v jiné struktuře, omaku a celkové pevnosti. Některé druhy kůží mají výraznější vrásky či zahojené jizvičky. Za žádných okolností si nemyslete, že jde o vadu či kaz. Za vším stojí přirozený vývoj kůže nazývající se patinování. Každá z nabízených sedacích souprav pod hlavičkou společnosti Natuzzi Italia tak postupem používání vytváří ojedinělý design.

Kůže se dokáže bez větších problému přizpůsobit tvaru těla, čímž při sezení vytváří dokonalé pohodlí. Snad nemusíme připomínat, že kožené sedací soupravy v zimě krásně hřejí a v létě vás naopak příjemně ochladí. Nutno podotknout, že několik dní až týdnů od nákupu se sedací soupravy z kůže přizpůsobují vašim sedacím zvykům a následně se podle toho opticky patinují.

 

Kožené sedací soupravy vybíráme s ohledem na očekávanou zátěž

Kožené sedací soupravy vybíráme i s ohledem na předpokládanou zátěž společně s frekvenci používání. Sedačky s důkladně ošetřenou kůží lakovaným povrchem disponují zvýšenou odolností, a proto jsou vhodné do dětského pokoje. Je to dáno tím, že tato povrchová úprava kůže je bez větších problémů opravdu snadno opravitelná.

Pro všechny nadšence máme senzační tip a tím se stává kůže Natural. Hodí se k doplnění vámi nastaveného rustikálního konceptu. Firma vystupující pod názvem Natuzzi Italia nabízí sedací soupravy ve dvou odlišných provedeních.

Populární pohovka Herman, ta, jejíž ploutve evokují bílou velrybu Moby Dicka, koupíte s 20 % slevou.

 

Provedení Protecta

Slovo Protecta se dá celkem snadno přeložit jako ochrana. Jde o mimořádně kvalitní tip kůže, který je opatřený ochrannou povrchovou vrstvou. Ta sedací soupravě poskytuje unikátní vzhled po celou dobu jejího užívání. Kapky a tekutinu velmi snadno setřete hadrem. Provedení Protecta nevyžaduje žádnou náročnou údržbu, stačí jednou ročně ošetřit speciálním ochranným prostředkem.

Protecta se nabízí v mnoha barevných provedeních.

Nejoblíbenější kůží je Protecta 25

 

Provedení Natural

Provedení Natural se nese na vlně přírodního zpracování a vzhledu. Kůže vyniká opravdu jemnou texturou. Povrch není oproti kůži typu Protecta lakovaný. Sedací soupravy společnosti Natuzzi Italia tak nabízí skutečně netradiční hebký omak, kterého se dosahuje broušením nebo rovněž voskováním popřípadě napouštěním speciálními oleji.

Kožená sedací souprava s kůží Natural se stává investicí na celý život. Za všech okolností vám bude věrně sloužit a přinášet jen samou radost.

Připomeňme si známé nábytkářské rčení, že čím přírodnější kůže je, tím se stává cennější. Kůže vždy symbolizovala určitou lukrativitu. Navíc, když se k těmto skvělým výhodám přidá um a zpracování Natuzziho řemeslníků, máte na desítky let dopředu vystaráno.

Zkušená firma významného postavení ohlašuje probíhající akci s končícím datem 15. 11.  Akce nese název Leather SALE se skvělou 15% slevu na veškeré kožené výrobky na objednávku. Nemusí to být jen kožená sedací souprava, ale i kvalitní postele nebo židle a křesla. Hlavní doménou nabídky je bezesporu kožený nábytek.

 

Slevy se týkají veškerých skladových zásob:

30% sleva na modely typu Quadro/Balance.

20% sleva na modely typu Herman/Preludio/Plié.

Quadro – vzdušnější, ale tužší, má světlejší odstín Capuccino, chromové nožky a polohovací podhlavníky. Nyní jí koupíte s 30 % slevou.

 

Preludio – moderní, subtilnější, s hlubším a nižším sezením a nožkami v lesklém chromu koupíte s 20% slevou.

Jen stěží objevíte kožené sedací soupravy s lepším ručním prošitím, zpracováním a tímto impozantním designem. Společnost udává trendy současného stylu koženého sortimentu a nejen Evropě poodhaluje svou technologickou vyspělost. Společnost Natuzzi Italia se na aktuálním celosvětovém trhu pohybuje více jak 40 let a za tuto dobu si dokázala vytvořit patřičný respekt u své konkurence.

V kůžích Natuzzi Italia se po přečtení tohoto článku již neztratíte, tak neváhejte prozkoumat kůže pohmatem a vybrat si.

www.natuzzi.cz

Související příspěvky

Pozvěte jaro k sobě domů. Nápady, jak jednoduše proměnit interiér

redakce

Originální garážová vrata ozdobí váš dům

redakce

Veronika