10.9 C
Prague
26.2.2021

Leginy sluší těhulím i šestinedělkám

Čekáte miminko a přitom rádi nosíte leginy? Máte obavy, že se jich budete muset vzdát, protože se vám do nich nevleze velké břicho? Neklesejte na mysli, Trendly na milovnice legin nezapomnělo ani v tomto krásném období očekávání nového života.

Ano, skutečně existují těhotenské leginy. Nejenže jsou slušivé stejně jako běžné velikosti, ale navíc poskytují nastávající mamince maximální pohodlí. Těhotenské leginy jsou jednoduše baby friendly. V břišní oblasti poskytují dostatek místa rostoucímu plodu. Mnoho nastávajících maminek nesnese pas na gumu. Pocit jakéhokoliv opasku v oblasti pupíku je pro ně nepříjemný a stresující. Řešením jsou leginy s úpletem.

Leginy, co rostou s vámi

Pružný materiál a švy, které netisknou, ani nesevřou, to je to, co nastávající maminky od funkčního těhu oblečení očekávají. S leginami od Trendly nebudou zklamány. Jemný, vysoce kvalitní úplet., vysoký pas  a bezešvé střihy jsou tím nejlepším, co si může žena v jináči dopřát. Leginy budou týden za týdnem růst společně s vámi.

E-shop Trently nabízí to nejkvalitnější zboží na trhu. V nabídce jsou sportovní i volnočasové legíny, topy, body, spodní prádlo, šperky a další doplňky, které obohatí váš outfit. Textilní kousky pro nastávající maminky jsou „třešničkou na dortu“, kterou si může žena utrhnout v době svého mateřství. Jednou, dvakrát, či třikrát za život stojí za to si dopřát to nejlepší.

Poporodní stahovačky se budou hodit

Až miminko přijde na svět, nemusíte se bát nějakého toho kilečka navíc. Záchranný kruh vám hodí stahovací kompresní leginy, které mají výraznou kompresní funkci. Obepínají těsně svaly a tím minimalizují otřesy svalů. Kromě efektu zpevnění vám udělají i výraznou službu estetickou. Zakryjí povolené svaly a  nikdo na vás nepozná, že jste nedávno rodily.

Související příspěvky

Bundy patří do šatníku v každém ročním období

redakce

Svatební tradice – kterých se držet a které jsou dávno překonané?

redakce

Pánové, co vám chybí v šatníku?

redakce