16.6 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Léto a voda – hračky

K létu a vodním hrátkám patří i hračky. Rajhracek.cz nabízí široký výběr nafukovacích, plážových, vodních i jiných pomůcek, které vás i vaše děti překvapí a pobaví.

Hračky do vody

Oblíbenou klasikou mezi hračkami do vody je nafukovací míč. Můžete jej využít ke hře ve vodě, ale také na pláži. Můžete s ním házet také přes síť. Vybrat si můžete různé velikosti míče od malinkých míčů až po Giant míč, který má dokonce až 107 centimetrů. Děti pak ocení nafukovací míče s oblíbenými pohádkovými motivy, například Hello Kitty.

K vodě se skvělé hodí i nafukovací člun, který vypadá jako ryba nebo autíčko. Stejně oblíbené jsou pak nafukovací zvířátka. Ty ocení nejen děti, ale i dospělí. Vybrat si můžete nafukovacího krokodýla, delfína, ještěrku, žraloka nebo pejska.

Tyto hračky mohou sloužit jako lehátko nebo jako záchranná pomůcka při plavání. Nafukovací hračky jsou ideálním způsobem, jak se děti mohou přestat bát vody a opravdu si léto ve vodě užívat.

Starší děti pak ocení i vodní bomby nebo pěnové míčky na házení. Tyto veselé hračky zajistí ve vodě spoustu zábavy a smíchu. Skvělým dárkem a oblíbenou vodní hračkou je i nafukovací volejbalová síť. Díky ní vás bude volejbal ve vodě opravdu bavit. Stejně lákavou hračkou je i nafukovací fotbalová branka.

Menší děti potěšíte nafukovací ohrádkou, ve které si můžou děti hrát ve vodě, ale i na suchu. Tato ohrádka jde snadno vzít i na dovolenou a vaše děti tak sebou mají své malé hřiště. Opravdu skvělou hračkou je pak i bazénové hrací centrum se skluzavkou. Vaše děti už nebudou chtít z vody a naprosto si ji zamilují. Tyto hračky jsou ideální pomůckou, jak si opravdu naplno užít léto.

 

 

 

Související příspěvky

Erotické pomůcky lze koupit i online

redakce

První výkonné reprosoustavy s WiFi umí Spotify, TuneIn, Dlna, Airplay i další služby.

majda

Váháte, kam jet na dovolenou? Rezervujte si ubytování už teď

redakce