10.3 C
Prague
25.9.2022
MaxiMagazín

Máte v plánu zateplení domu, ale hledáte opravdu efektivní technologii?

Máte obavy z toho, že i když bude letošní zima mírná, tak vaše výdaje za vytápění budou vysoké?  Tato situace je dost pravděpodobná a to i v případě, že máte naprosto shodné ceny, jako vloni. Každý rodinný dům stárne a jeho tepelně-izolační vlastnosti se tak snižují. Teplo už nedokáže udržet uvnitř a bez kvalitních opatření jej každý rok unikne stále více. Logicky se tak výdaje na vytápění neustále zvyšují a to i v případě, že ceny energií zůstávají na stejné úrovni. A co pak, když zima bude opravdu krutá? Přemýšlíte nad zateplením, ale nechcete udělat unáhlené rozhodnutí? Jaká technologie je nejvýhodnější?

 

Nemusíte investovat statisíce, abyste udělali efektivní opatření!

Návratnost investice je jedním z nejdůležitějších kritérií při tepelně-izolačních opatřeních. Možná budete opravdu překvapeni, ale v této kategorii nevítězí ani výměna oken, ani zateplení fasády. Vynikajících výsledků totiž dosahuje zateplení podlahy na půdě, které nám může ušetřit až třetinu nákladů za vytápění domu. Výše investice se pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun, což je v porovnání se zateplením fasády nebo výměnou všech oken podstatně nižší částka. Doba návratnosti je tedy maximálně na hranici 5 let od první investice!

 

Systém MAGMARELAX®  – speciální izolace na vaše půdy

A právě sofistikovaný systém MAGMARELAX® dokáže tepelné úniky eliminovat. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vaty, vyrobené z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče nebo i skla. Roztavením horniny a vytažením velice tenkých vláken vzniká vata s velmi pozoruhodnými vlastnostmi. Proč je vlastně zateplení půdy tak účinné? K odpovědi na tuto otázku je třeba se vrátit na první stupeň základních škol, konkrétně do hodin fyziky. Teplo se chová přesně podle standardních fyzikálních zákonů. Teplý vzduch má nižší hmotnost a stoupá vzhůru ke stropu. Když najde skulinku ve stropě, rychle touto mezerou uniká nenávratně pryč. Takto se může ztratit až třetina vytvořeného tepla.

 

MAGMARELAX®  není jen obyčejná tepelná izolace

MAGMARELAX® nedosahuje skvělých výsledků jen v oblasti tepelně-izolační. Z hlediska požární odolnosti má tato minerální foukaná izolace výhodu v tom z podstaty základního výrobního materiálu. Základními materiály jsou čedič či křemík a ani jeden z těchto materiálů není hořlavý. Zateplení stropu izolací MAGMARELAX® se provádí foukáním ze stroje, který je umístěn na speciálním nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze jiná vhodná dutina. Navíc sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří dokonalou  protipožární příčku.

A jaké jsou další výhody tohoto systému MAGMARELAX®? Jedná se o nesléhavost, neváže vodu a odolává plísním i hlodavcům.

Ještě stále máte dost času Objednejte si ještě teď nezávaznou schůzku s obchodním poradcem a zjistěte, co můžete udělat pro váš dům. Stavební sezóna je již v plném proudu a kapacity se rychle plní.

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

Související příspěvky

Čištění a voskování podlah zajistí spolehlivá úklidová firma. Nano impregnace Brno

Veronika

Garáž s dílnou v jednom – víme, jak na to

redakce

Jak vhodně osvětlit kuchyňskou linku?

redakce