12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Malíři pokojů Praha – zákazník na prvním místě

Rádi byste si nechali vymalovat byt či dům? Kde hledat spolehlivého partnera? Vyzkoušejte naši nabídku.

Jsme malíři pokojů Praha. V České republice působíme již více než 14 let a jsme ryze českou stabilní společností. Zabýváme se malířskými a natěračskými pracemi a působíme především v Praze a jeho okolí. Na přání tak vyjíždíme až do vzdálenosti 30ti kilometrů. Kromě malování a natírání nabízíme také lakýrnické práce, lepení tapet, speciální techniky a úklid po práci. Volat nám můžete od 8 do 20 hodin o víkendech i svátcích. U každé objednávky můžete získat také několik bezplatných služeb jako je dopravné po Praze zdarma, konzultace na místě, vypracování cenové nabídky a návrh nejlepšího řešení podle zadaných požadavků. Při malování a natírání používáme pouze nejkvalitnější barvy značek jako je Primalex, Dulux, Het, Zerro, JUB, Balakom, Bondex, Eternal, Johnstone nebo Hammerite.

 

Maximální spokojenost zákazníka

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka a 100% odvedená práce. Za námi stojí mnohaletá zkušenost v oboru a náš tým plně kvalifikovaných stálých zaměstnanců, kteří jsou pravidelně školeni v moderních trendech a technikách. Můžeme tak garantovat maximální kvalitu a přísné dodržování předepsaných norem a standardů.

 

Co děláme

Co všechno děláme? Jaké služby jsou v naší nabídce? Jako malíři pokojů Praha nabízíme malířské, lakýrnické a natěračské práce, dále lepení tapet, speciální techniky a úklid po práci. Zajišťujeme také kompletní přípravu podkladu od seškrábání starých nátěrů a vyplnění spár až po protiplísňové, izolační, penetrační a antikorozní nátěry. Nabízíme také speciální techniky jako jsou antické zeminy florentské, variopaint nebo benátské štuky.

 

Kde pracujeme

Naše služby nabízíme do všech typů prostor, komerčních, veřejných i soukromých. Pracujeme i ve zhoršených světelných nebo prašných podmínkách nebo stísněných prostorách. Nebojíme se úzkého schodiště ani špatně dostupného sklepa. Vymalujeme vám garáž, kancelář, běžný panelákový byt, dílnu, firemní provozovnu i skladiště. Při natěračských pracech pracujeme také na střechách nebo na lešení při natírání fasád nebo opláštění větších budov.

 

Průběh realizace 

Jak probíhají samotné práce? Na co se připravit? Po objednání nezávazné a bezplatné prohlídky místa realizace přijedeme na určené místo a vše podrobně prodiskutujeme. Navrhneme vám řešení vašeho problému a předložíme cenovou kalkulaci. Po souhlasu s podmínkami můžeme ihned rezervovat termín malování či jiných potřebných prací. Před samotným malováním vždy provedeme šetrné sestěhování nábytku a jeho bezpečné zakrytí včetně podlah vhodnými malířskými foliemi. Jakmile všechny práce dokončíme, náš tým malíři pokojů Praha provede finální úklid a uvede místnost do původního stavu.

Líbí se vám naše služby? Potřebujete se zeptat na nějaký specifický problém? Nebojte se a kontaktujte nás. Rádi vám s čímkoliv poradíme a navrhneme řešení přesně pro vás.

Související příspěvky

Hledáte nejsnadnější způsob jak dosáhnout úspornějšího provozu domácnosti

Veronika

Brikety nebo dřevo? Výsledek souboje vás překvapí

redakce

Fleky od plastelíny na podlaze? Odstranění skvrn, čištění, nano impregnace, krystalizace podlah Brno

Veronika