Myslete před Vánoci již na jaro a pořiďte si svůj nový sporák MORA nejen na chatu či chalupu.

 

Sporáky nové generace v dnešní době nabízejí kompletní spektrum ohřevů stejně jako vestavné spotřebiče, tedy sklokeramiku, indukci či plyn. Volně stojící spotřebiče jsou stále populární, a to i díky tomu, že jsou již krásně řešené a takové kousky dokáží i ozvláštnit interiér. Kvalitní česká značka MORA svoje technologie neustále zdokonaluje, a tak si v široké nabídce sporáků vybere i ten nejnáročnější zákazník. Veškeré sporáky jsou vyráběny v Česku v závodě společnosti MORA MORAVIA v Mariánském Údolí nedaleko Olomouce.

Velkou výhodou u volně stojících sporáků je velmi snadná instalace a výměna. Funkce mají stejně kvalitní jako jejich vestavné protějšky. Naopak mnoho z volně stojících sporáků disponuje větším objemem trouby než ty vestavné.

 

Jste milovníci moderních trendů, ale ctíte klasický sporák?

Indukční sporák MORA I 878 AW v bílém provedení disponuje sklokeramickou indukční deskou a multifunkční troubou. Velké rodiny, nebo milovníky široké společnosti potěší užitným objemem trouby 70 l. Přehledné dotykové ovládání zón je umístěno přímo na sklokeramické desce. Trouba vám nabídne jedenáct různých programů, nejen klasické pečení, gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování, ohřev talířů a v neposlední řadě i speciální program na čištění trouby EcoClean. A pokud máte rádi svoje pokrmy pod kontrolou jistě oceníte teleskopický výsuv. Ve spodní části sporáku je praktická úložná zásuvka, do které snadno uložíte příslušenství v podobě roštu, mělkého plechu a XXL hlubokého pekáče.

cena: 12 990 Kč fotogalerie: https://1drv.ms/f/s!Ar0itqotEacphYYEs4bl6Mi4vHfgew

Elektrický sporák pro každého.

MORA C 848 AS v moderním stříbrném provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou disponuje stejnými funkcemi jako výše zmíněný indukční, ovšem bez potřeby speciálního nádobí, které je nutné na indukční desku. Varné zóny jsou typu Hi-Light z toho jedna DuoZóna. Topné spirály jsou upraveny pro rychlé vaření a rozehřívají se nejen velmi rychle, ale také rovnoměrně. Ovládání je plynulé nikoliv stupňové a díky rychlému náběhu provozní teploty můžete začít vařit už za několik málo vteřin. S ukazatelem zbytkového tepla na desce jste chráněni před nepříjemným popálením a jinými nehodami.

cena: 11 490 Kč fotogalerie: https://1drv.ms/f/s!Ar0itqotEacphYYFNkBWssdUC4Ix8g

Vařte jako profesionál na kombinovaném plynovém sporáku.

Kombinovaný sporák MORA K 868 AW6 disponuje praktickým skleněným příklopem díky němuž se na něm neusadí, při vaší nepřítomnosti, ani smítko. Kromě již výše zmiňovaných funkcí jsou zde speciální vychytávky, nejen pro plynový sporák. Plynové hořáky jsou opatřené pojistkou StopGas včetně integrovaného zapalování. Jsou překryté dvoudílnou smaltovanou mřížkou StabilPlus, která zajistí bezpečný posun nádobí ve všech směrech. Díky digitálnímu dotekovému časovému spínači už nikdy nespálíte oběd a jakmile si na něj zvyknete, bude nedocenitelným pomocníkem. S dalších zajímavých funkcí stojí za zmínku možnost nastavení odloženého startu a ukončení pečení.

cena: 12 990 Kč fotogalerie: https://1drv.ms/f/s!Ar0itqotEacphYYFNkBWssdUC4Ix8g

Spotřebiče značky MORA splňují všechny požadavky moderní domácnosti.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download