Navštivte metropoli NHL a její největší lákadla

 

Milujete cestování a ze všeho nejvíc vás lákají místa s opravdu dobrým příběhem v pozadí? Pro milovníky hokeje a sportovních výkonů všeobecně by měl být New York právě onou příslovečnou finální metou, kterou musí jednou za život navštívit jednoduše  každý. Ptáte se nás proč?

Nemusíme vám asi připomínat, že právě Manhattan na řece Hudson hostí sídlo NHL. A ve městě navíc působí hned tři slavné kluby s opravdu bohatou minulostí:

  • New York Rangers
  • New York Islanders
  • New Jersey Devils

A máte-li chuť na trošičku delší výlet, můžete mezi legendy směle připočítat i slavné Buffalo Sabres, jejichž hra je na ledě skutečným zážitkem pro oko i duši.

Ale zpět k samotným New York Rangers. Zajímá vás, které z legendárních hráčů byste mohli spatřit na ledě, pokud se rozhodnete vyrazit za nimi do jejich domoviny? Jde samozřejmě o muže s maskou Henrika Lundqvista, ale chybět nebude ani Rick Nash alias sniper nebo norský rychlík Mats Zucarello.

 

Za NHL se vším všudy

Chcete-li zažít atmosféru vrcholového hokeje se vším, co k ní patří a koupit zájezd na New York rangers , hledejte především domácí zápasy s dlouho dopředu danými termíny, na něž je nejsnazší získat vstupenky za velmi výhodné ceny. Nemusíte se o všechny formality starat na vlastní pěst. Na našem území působí hned několik specializovaných cestovních agentur, které vám doporučí vždy jen a jen to nejlepší.

Jednu z nich najdete také na stránkách Hokejtour.cz, jež nabízí po celý rok ty nejlepší zájezdy na vaše oblíbené kluby do celého světa. Takže pokud vás třeba New York tak úplně nebere, můžete třeba vybrat vstupenky na Chicago  nebo na jiný z legendárních týmů.

Stačí se dobře rozhlédnout a vybrat si hráče, kteří budou vašemu srdci nejbližší. Pamatujte si, že profesionální kariéra vašich oblíbenců nebude trvat věčně, takže se na ně rozhodně zajeďte podívat dřív, než natrvalo seknou s hokejkou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download