8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Nevíte, jak si zařídit domácí posilovnu? Vsaďte na jednoduché základy

Vlastní cvičební prostor je snem každého milovníka silového tréninku. Není se čemu divit, protože během několika málo kroků můžete ihned tvrdě dřít a nemusíte ztrácet čas cestováním po městě, utrácet za permanentky a neustále pozorovat obsazené stroje. Na co nesmíte zapomenout, pokud zrovna přemýšlíte nad realizací takového místa?

Alfa i omega

Nejdříve se zaměříme na úplné základy, mezi něž se bezesporu řadí polohovatelná lavice a jednoruční činky. Na základě daných pomůcek zvládnete poctivě zničit všechny svalové partie, od lýtek až po ramena. Z dlouhodobého hlediska se samozřejmě nejedná o ideální řešení, a tak nezapomeňte ani na hrazdu připevněnou na zeď, která vám nabídne několik způsobů úchopu.

Za zmínku stojí i velká činka a solidní stojany, jež ji spolehlivě unesou. Dávejte si však pozor, protože v domácích podmínkách vás nikdo nezachrání, pokud přeceníte své síly. To platí i pro stojan na dřepy, přičemž moderní typy mají možnost nastavitelných podpěr, což je pro vás nutností. Pořídíte-li si i bradla na dipy, dočkáte se skvělé kombinace vybavení.

Stroje se vyplatí

Jestli se řadíte mezi náročnější uživatele, pak se vám bude hodit i leg press, veslovací trenažér, posilovací stroj k zanožování či třeba běžecký pás a rotoped. Přesně tak, nezapomínejte ani na kardio trénink, jelikož díky němu posilujete své srdce, získáváte větší chuť k jídlu a vyplavujete pozitivní neurotransmitery.

Chcete-li snadno a rychle objednat veškeré vybavení za bezkonkurenční ceny, navštivte internetové stránky známého e-shopu Strongmann. Ihned po jejich otevření vás potěší široký výběr kvalitních pomůcek. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zboží použijte telefonní kontakt, spojte se s profesionální zákaznickou linkou a nechte si poradit.

Související příspěvky

Spaní jako pro princezny zajistí kvalitní matrace

redakce

Alternativní produkt pro starostlivost o pleť: CBD a péče o pokožku

redakce

Co byste měli vědět o spalovači tuků?

majda