Nové bydlení na Vackově

 

Hledáte nové bydlení v Praze? Pak jste našli. Rezidenční projekt „Byty na Vackově“ v lokalitě Horního Žižkova v Praze 3 nabízí zbrusu nové byty.

O projektu

Projekt „Byty na Vackově“ zahrnuje pět objektů podél ulice Malešická, které nabízí celkem 342 bytů a ateliérů, ale také 5 nebytových prostor. Na výběr jsou v dispozicích od 1+kk až 5+kk. Nové byty v Praze 3 navazují na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Na konci roku 2020 budou dokončeny první tři objekty (160 bytů), které budou předány již v první polovině roku 2021. Zbývající 2 objekty (182 bytů) budou zhotoveny na počátku roku 2021 a předány klientům na konci téhož roku.

O architektonickou část se postaralo studio MS Architekti. Díky jejich členitému a asymetrickému pojetí ustupují domy od uliční linie a vznikají tak metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty.

O lokalitě

Lokalita Na Vackově přiléhá parku Židovské pece a nabízí klidné místo pro bydlení. Oblast Nákladového nádraží se mění v obchodní a rezidenční čtvrť. Západní strana lokality se tak otevírá do budoucího městského centra zahrnující veškerou občanskou vybavenost. Kombinace klidu a živoucího města, to vše nabízí prodávané byty na Žižkově.

Už máte vybráno?

Pokud se rozhodnete pro koupi bytu Na Vackově, pak jako klienti projektu Byty na Vackově máte možnost využít zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru od společnosti Hyposervis Consulting s.r.o. Když využijete financování bydlení v Praze prostřednictvím Hyposervisu, pak získáte nejnižší úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, znalecký posudek zhotovený na náklady banky a nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download