Parkovací zábrany se hodí nejen silničářům a supermarketům

 

Dokáží zamezit celé řadě problémů a dají se snadno přemisťovat. Reflexní červená folie se postará o viditelnost už z větší dálky, takže nedojde ke karambolům nebo nepříjemnostem. Před obchodem, ordinací, provozovnou nebo dalšími budovami.

Díky zinkové povrchové úpravě odolají na jedničku nástrahám počasí a vítr nebo déšť jim vůbec nic neudělá. Dopravní značení se dá snadno i pronajmout, pokud jej potřebujete pouze dočasně, není to žádný problém!

 

Víceúčelové využití, rozhodně nikdy nezklamou

Kvalitní práce, která vydrží celé roky. Parkovací zábrany působí velmi bytelně, ale jsou také poměrně lehké. Přenášení nebude problém ani pro ty, kteří zrovna netráví svůj volný čas v posilovnách. Vyhrazení parkovacích míst bude od nynějška velmi jednoduché, váha sloupku šest kilogramů a snadné ukotvení šrouby – jinými slovy, otázka několika minut a vše je již na svém místě.

Bezpečnostní zóna nebo parkoviště, do kterého vám už nikdo zbytečně nevjede. Upozorněte okolí, že máte své místo, na němž parkujete a nedojde již k žádnému nedorozumění.

 

Zpomalovací prahy upozorní řidiče na práce na silnici

Přinutit muže či ženy za volantem k volnější jízdě. Zpomalovací prahy se dají snadno umístit, a ještě snadněji demontovat. Své uplatnění najdou hlavně v okolím základních či mateřských škol, přechodů pro chodce nebo dětských hřišť. Samozřejmě se také hodí v místech, kde zrovna probíhají práce na silnici.

Řidiči je spatří už zdálky, cílem je, aby výrazně omezili rychlost, rozhlédli se a byli ještě o poznání pozornější než obvykle. Kvalitnímu zpomalovacímu prahu nebude vadit ani náklaďák, může být instalován před vjezdem do objektu nebo na parkoviště, kde je třeba jet doslova krokem kvůli bezpečnosti, ale ne každý motorista si podobnou věc uvědomuje. A když už jsme u tématu parkování, to vůbec nemusí být nějak složité…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download