PartyLite – vůně, které inspirují

 

Tajemství úspěchu je často otázkou maličkostí. Moderní doba nám naštěstí dovoluje přizpůsobit si maximální množství okolností v náš prospěch tak, abychom vždy byli připraveni takřka na všechno. Neobejdeme se ale bez nějaké té vzpruhy či energického nakopnutí. Tím vším se může stát vůně, vybereme-li ji správně.

Odborníci zabývající se aromaterapií znají pozitivní účinky mnoha vůní již dlouhá léta. Levandulí dokáží uklidnit naše rozjitřené smysly, vůní čerstvé máty rozeženou migrénu a díky ananasu nás potěší a povzbudí. Díky PartyLite si můžete sílu čistých přírodních esencí vychutnat i v pohodlí vašeho domova.

 

Vonné pohlazení od profesionálů

Trh s vonnými produkty je v našich končinách velmi široký, jen málokdy ale dokáže nabídnout skutečně kvalitní produkty. S umělými aromaty totiž v aromaterapii příliš nepořídíte. Neumí v našem mozku jednoduše stimulovat ty správné receptory. Chcete-li mít doma to, co skutečně funguje, zaměřte se na využití přírodních zdrojů.

PartyLite je velmi dobrou volbou. Ve svých vonných svíčkách, voscích nebo vonných tyčinkách využívá jen kvalitní rostlinné oleje, přírodní esence osvědčených i zcela nových vůní a 100% parafín jako stabilní nosič. Svíčky mají čistě bavlněný knot bez olovnaté podložky a vyhoří vždy až do poslední kapky.

Vlajkovou lodí PartyLite jsou vůně Signature, každý rok doplňované o zbrusu nové kousky. Signature uspokojí kreativní já v každém z nás. Jednotlivé vůně lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvářet tak stále nové a nové vůně pro jakoukoli příležitost.

PartyLite – kolekce Jaro/léto 2017

Letošní první sezónní kolekce si bere inspiraci z exotických dálav. Dokáže potěšit, povzbudit a pohladit tak, jak to máte rádi. A na jaké vůně se můžete těšit?

  • Jasmínovou gardénii
  • Divoký ibišek
  • Fíkovník z Kypru
  • Bílou ambrózii

… a ještě spoustu dalších. Jsou 100% bezpečné pro malé děti, astmatiky i domácí mazlíčky. Díky nim můžete svůj domov rozzářit a zútulnit za pár chvil.

Zaujal vás koncept PartyLite? Chcete se obklopovat jen ctím nejlepším a vůči svému zdraví nehodláte připouštět kompromisy? Dopřejte si voňavé pohlazení každý den. Staňte se poradkyní PartyLite a okamžitě čerpejte minimálně 20% slevu na všechny produkty spolu s dalšími výhodami a bonusy. Netápejte a nechte si poradit od odbornice.  Neváhejte a kontaktujte paní Alenu Fedorovou na telefonu 775 178 802 nebo e-mailu alena.fedorova@seznam.cz. Objevte jedinečný svět vůní PartyLite a změňte kvalitu svého života jednou provždy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download