-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Plísňové a mikrobiální napadení zdí a fasád úspěšně řeší nátěr LSG

Zdravím všechny. V zimě se nám vždy v rozích zdiva tvořila plíseň a nebyli jsme schopni se jí zbavit. Nepomohlo ani větrání a ani žádné přípravky proti plísním, které jsme stále dokola na zdi stříkali.

Hledal jsem na internetu řešení a našel jsem dobré reference na firmu A SERVIS LIPKA, která provádí odstranění plísní v Praze, a která už mnoha lidem plísně ze zdiva odstranila. Lidé s touto firmou měli dobré zkušenosti a překvapilo mě, že má i tak širokou nabídku služeb.

S firmou jsem se zkontaktoval a po domluvě k nám přišli její pracovníci, aby zhodnotili rozsah postižených míst a naplánovali termín, kdy plíseň přijedou odstranit. Na dohodnutý termín dojel tým pracovníků, kteří všechna místa od plísně mechanicky očistili a odborně dezinfikovali. Pak  tato místa přetřeli barvou a do druhého dne se zdi nechaly důkladně proschnout. Druhý den pracovníci přijeli aplikovat jejich velmi účinný protiplísňový nátěr LSG.

Bylo mi řečeno, že životnost tohoto nátěru se na venkovní fasádě pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy až 6 let a v interiéru dobře funguje až 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG je prý nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení zdí a musím říct, že nátěr máme už tři roky a po plísni ani památky. Měl jsem obavy z toho, že to budou zbytečně vyhozené peníze, ale tato investice se vyplatila.

Plíseň doma, to je peklo a nemluvím o tom, že může způsobovat řadu zdravotních problémů. Můj syn, který byl dost často nemocný, měl jistě takové problémy jen díky plísni. Firma A SERVIS se zabývá i čištěním koberců a podlah, což jsme hned využili také.

Mold in the corner of the white ceiling and blue wall, with yellow curtain on the left side.

Její zaměstnanci jsou skvělí pracanti a jejich práce je perfektně odvedená. Tuto firmu doporučuji,  jelikož dnes se hodně těžko hledá spolehlivá firma. Já měl to štěstí na ni natrefit. Službu odstranění plísní, čištění, dezinfekci fasády a nátěr proti plísním LSG firmy A SERVIS LIPKA mohu vřele doporučit.

Související příspěvky

Při izolaci domu myslete především na strop

majda

Nemovitosti jsou vhodným zajištěním pro nejistou dobu. Co ovlivňuje úspěch investiční nemovitosti?

redakce

Vinyl v roli a vinylové podlahové dlaždice

redakce

6 komentáře