4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Poctivý spotřebitelský úvěr? Najdete u Vitacredit

Hledáte způsob, jak rychle a zároveň bezpečně získat peníze? Odpovědí je spotřebitelský úvěr od společnosti Vitacredit, která je ověřeným poskytovatelem nebankovních úvěrů. S nastavením pro vás vhodných parametrů vám pomohou certifikovaní pracovníci, kteří díky absolvování odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelských úvěrů skvěle odhadnou vaše finanční možnosti a pomohou vám vybrat ten nejlepší úvěr.

 

Nemusíte hlásit účel úvěru

Vaší výhodou při sjednávání nebankovní půjčky u Vitacredit je, že nemusíte sdělovat účel použití, může být tedy čistě na vás, k čemu půjčené peníze využijete. Samozřejmě existují i účelové typy úvěrů, v nichž je jasně stanoveno, jak se s penězi bude nakládat.

 

Nastavte si individuální podmínky

Je samozřejmostí, že u Vitacredit nenajdete žádný katalog s přesnými popisy jednotlivých druhů nebankovních úvěrů a půjček. Konkrétní podmínky jako je výše úvěru, výše splátek, doba splatnosti a způsob splácení se odvíjí od vašich požadavků, úvěruschopnosti a finančních možností.

 

Peníze již v den podpisu smlouvy

Jednou z největších předností spotřebitelského úvěru na cokoliv je rychlost sjednání. K penězům se můžete dostat mnohem rychleji než při půjčování v bance. V rámci čerpání úvěru se tak může stát dokonce již v den podpisu smlouvy. Pak už je jen na vás, jak s prostředky naložíte.

 

Poctivost na prvním místě

Protože v dobách minulých se po českém finančním trhu potulovala nemalá řádka společností, jejichž důvěryhodnost u poskytování rychlých úvěrů nebyla nijak velkolepá, klade si Vitacredit právě poctivost za jeden ze svých předních znaků. Spotřebitelský úvěr má jasně daná pravidla, která při dodržování dohodnutého splácení platí. V průběhu splácení ani před uzavřením smlouvy na vás nečekají žádné skryté poplatky, zaplatíte pouze to, co si skutečně sjednáte.

Související příspěvky

Na co si dát pozor při investici do nemovitostí v roce 2020

redakce

Je libo ponožky? Krátký hovor, nekonečný závazek.

redakce

Šetřete i po Vánocích

redakce