8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Pražané, nemáte ojeté pneumatiky?

Nemusí se to ani zdát, ale jízda po městě dá vašim pneumatikám pěkně zabrat. Udržujete si přehled, v jakém stavu máte obutí vašich kol? Nyní, před nadcházejícími zimními měsíci je ten nejlepší čas k jeho kontrol. Pokud byste na pneumatikách shledali jakýkoliv problém, je pro vás k dispozici pneuservis Praha 10, kde se vašemu vozu dostane odborné komplexní péče.

 

Opravy pneumatik všeho druhu

Pneumatika může trpět různými druhy poškození. Pokud je míra poškození není příliš závadná, mechanici z pneuservisu Praha Michle se budou snažit ji pouze opravit. To se týká například defektu, který lze v určitých případech opravit nalepením záplaty. Složitější případy, které vyžadují náročnější práce, může být prací spíše pro bazar pneumatik. Má-li totiž dojít k výměně pneumatiky, není nutné vždy sahat po zbrusu novém zboží. Kvalitní použité pneumatiky ještě dokáží odvést spoustu práce Na použitých pneu vás ještě mohou čekat dlouhé tisíce kilometrů na silnicích.

 

Ještě nemáte přezuto? Již je téměř pozdě!

Pokud stále ještě brázdíte silnice na letních pneumatikách, je nejvyšší čas ke změně. Blížící se 1. listopad a s ním spojená povinnost mít vůz obutý (v případě určitých povětrnostních podmínek) do zimní sady pneumatik by vás tak měla přilákat do pneu servisu Praha. Doporučujeme nejprve kontaktovat telefonicky a domluvit si vlastní termín.

Pokud jste ještě v horší situaci a sháníte zimní použité pneu, vaši téměř jedinou šancí je pneu bazar Praha. V něm na vás čekají tisíce pneumatik, ty zimní nevyjímaje. Pneu bazar disponuje pneumatikami různých rozměrů pro osobní i větší automobily, naleznete zde i pneumatiky atypických rozměrů. Mezi jejich přednosti se řadí způsob uskladnění, pod střechou nejsou vystavené slunci, dešti či větru, nedochází tak u nich k žádnému výraznému poškození.

Související příspěvky

Když je potřeba pořádně umýt auto na Dakaru

redakce

Mytí auta máme ve svých rukou!

redakce

5 způsobů, jak se obejít bez ropy

majda