1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Podnikatelská půjčka se dá vyřešit za pár minut online

Kdo nemá rád administrativu, která znamená dlouhé zdržení a papírování, ten by měl vědět, že v dnešní době fungují krátkodobé půjčky úplně jiným způsobem. Jednodušeji, ale samozřejmě také rychleji, jinak řečeno, půjčit si můžete i z pohodlí domova a bez zbytečného stresu navíc. Proč si dělat starosti? Peníze mohou být k dispozici ještě dnes, použít je můžete na cokoliv, protože krátkodobá půjčka je neúčelovým produkt. Platí to také pro OSVČ, jejichž výdaje mohou souviset s reklamou nebo vybavením dílny. Podnikat se totiž dá v mnoha různých oborech, že?

Připraveno je až třicet tisícovek

Jde o nabídku, při které je nutné kromě dalších několika málo formalit prokázat už jen platné IČ. Vše tedy jde velmi rychle, bez dalšího papírování a nečekaných otázek. Podnikatelská půjčka vyžaduje jen vyplnění krátkého formuláře, v němž jde o ověření identity žadatele. Nemusíte mít po svém boku ručitele, což bylo dříve zcela běžné téma. Administrativy na vás skutečně čeká jen málo, časová prodleva proto nehrozí. Peníze budete mít na účtu ještě dnes a nezáleží na tom, k čemu je budete vlastně potřebovat. A kolik si tedy lze půjčit?

  • Pět tisíc korun je minimální suma. Můžete si za ní pořídit třeba průměrný mobilní telefon.
  • Třicet tisícovek je maximem, o kterém tady lze jednat. Peníze mohou být určeny na cokoliv.
  • Lhůta splatnosti je volitelná. Můžete si proto vybrat, mantinely jsou jasné – 7 a 30 dnů.

Krátký formulář a je hotovo

Nemusíte se stresovat ani nic zdlouhavě vyřizovat na kamenných pobočkách. Půjčka pro OSVČ je totiž mnohem jednodušší než kdy dříve! Bez návštěvy úřadů, vyplňování papírových formulářů a čekání, než se na vás na pobočkách dostane řada. Jednoduché řešení pro OSVČ, kteří nechtějí zbytečně ztrácet čas!

Související příspěvky

Elektřina zlevňuje. Platíte za ni méně?

redakce

Nebankovní půjčky: Co si pečlivě prozkoumat před podpisem smlouvy?

redakce

Na co lákají zájemce o půjčky online nebankovní společnosti?

redakce