-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Jakou roli hraje u pánského spodního prádla střih?

Bývá zvykem, že muži často nosí jeden střih spodního prádla prostě proto, že ho mají osvědčený a nikdy nevyzkoušeli jiný. Často se tento zvyk nese už z dob dospívání, kdy byl vzorem otec nebo prádlo vybírala matka. Přesto je však dobré vyzkoušet různé střihy prádla a vybrat ten, který nám sedí nejlépe.

Ovlivní vzhled

To, co si chceme oblékat na spodní prádlo hraje velkou roli v tom, jaké prádlo vybrat. Nemělo by prosvítat ani být jakkoliv rozpoznatelné, což by mohlo celý dojem zkazit. Pánské spodní prádlo proto volíme podle oblečení, které si plánujeme vzít. Pod úzké nohavice obleku zvolíme slipy nebo boxerky, které jsou upnuté, a pod pohodlné bermudy na procházku do města zvolíme volné trenýrky, které především v létě mnoho mužů uvítá.

Pohyb nebo odpočinek

Při sportovních aktivitách potřebují muži určitou oporu intimních partií, kterou nabízí upnuté střihy jako jsou slipy nebo boxerky. Trenýrky mají volné nohavice, což sice znamená dostatek svobody a volnost pohybu, ale neposkytují téměř žádnou oporu, což může být pro citlivé muže nepohodlné a může dojít k namožení pokožky. Profesionální sportovci se velmi oblíbili slipy, které jsou anatomicky tvarované, nemají nohavičky, neomezují v pohybu a zároveň poskytují dostatečnou oporu. Pro volný den s rodinou nebo třeba do kina či na nákupy můžeme zvolit pohodlné a volné spodní prádlo, které protože tyto aktivity nevyžadují přílišnou podporu. Oblíbené proto jsou právě trenýrky, které mají široký střih a volné nohavičky. Mnoho mužů však stále nedá dopustit i na upnuté boxerky, ty jsou navíc ženami považovány za velmi sexy a sluší každé postavě.

Je samozřejmě možné pro všechny aktivity preferovat pouze jeden střih spodního prádla, ale za vyzkoušení stojí všechny. Třeba objevíte nečekané pohodlí.

Související příspěvky

Značkové doplňky doladí váš vzhled

redakce

Dámská a pánská tílka jsou slušivá a praktická

redakce

Móda pro plnoštíhlé v pestrých barvách

Veronika