17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Pojďte dělat rekonstrukci dětského pokojíku za pár korun. Třeba díky galanterii

Potřebuje pokojík vašeho dítěte či dětí změnu? Ne vždy musí jít o drahou rekonstrukci. Často si vystačíte s drobnými změnami, které jsou ve výsledku efektnější než ty velké.

Možná jste zvažovali kompletní výměnu dětského nábytku, ale v plánování vás zastavil rodinný rozpočet. Pojďte to zkusit jinak. S minimem investic. Jde to za pomoci dobře zásobené galanterie. Pokud navíc vše nakoupíte v jednom e-shopu, ušetříte za poštovné. Což nemusí být málo a platit jej na pěti místech není efektivní. E-shopem, který vám pomůže se změnou dětského pokojíku vašich dětí, je Mikaton.cz. Ten vám nabídne vše od galanterie až po dětské hračky.

Malé/velké změny v dětském pokojíčku

S bytovým textilem dokážete dětský pokoj proměnit k nepoznání. Navíc s minimálními investicemi. Co potřebujete? Ideální je, když máte k ruce šicí stroj, ale jde to i bez něj. Velké množství bytového textilu koupíte a nemusíte již nic šít. Typické je povlečení. U výběru toho pro děti nezapomeňte, že by mělo odrážet zájmy vašich dětí, nebo se soustřeďte na jejich oblíbené pohádkové a filmové hrdiny. Těmi nikdy nic nezkazíte. Povlečení do dětského pokojíku by rozhodně nemělo být stejné jako naše v ložnici. Nechte děti prožít dětství v jejich vysněném světě.

Nezapomeňte ani na další stylový textil

Velkou změnu v pokojíčku udělají stylové závěsy. Ty mohou pokoj proměnit na zámek, na rozkvetlou zahradu, na farmu i na vesmír. Pro děti jsou vhodné podlahové koberečky. Zejména ty hrací. Podlahu umí proměnit na město, ale rovněž na místo pro odpočinek i pro cvičení. Galanterie vás vybaví vším proto, abyste dětem ušily pár praktických doplňků. Může jít o krásné polštářky, kapsáře či přehoz visící nad postelí, který ji v mžiku promění na bunkr.

Nezapomeňte na dekorace

Pro děti nejsou rozhodně dekorace pouhými lapači prachu. Pomáhají jim stvořit si vlastní vysněný svět. Různé drobnůstky, jako jsou zápichy do květináčů, polštářky, nastylovaná lana, dekorační sítě, kam pověsíte obrázky či hračky – tohle vše plní dětem jejich sny.

Související příspěvky

Psychologie dárků – co od nich vlastně očekáváme?

majda

Proč je cool mít VŽDY ve spíži lyofilizované ovoce?

majda

Jak vyvěšovat vlajku ČR

redakce