21.4.2024
MaxiMagazín

Půjčka pro živnostníky je připravena pomoci ještě dnes

Potřebujete uhradit nějaké nutné výdaje, ale banka zamítla žádost o peníze navíc? Nevadí, je tu ještě nebankovní sektor úvěrového trhu, který je naprosto transparentní a dobře ví, že pomocná ruka musí přijít ke slovu co nejdříve. Bez investic by žádné podnikání nerostlo, spíše naopak. Výhodou tohoto úvěru je rychlost a nízká administrativní náročnost. Jinak řečeno, dotaz na obor působnosti nebo dobu, po kterou jste OSVČ, je zbytečný. Stačí jen ověření základních osobních údajů plus platné IČO. Po jeho ověření už schválení žádosti nic nebrání!

Jaké částce dáváte přednost?

Variabilita je na maximu, můžete si vybírat z řady různých scénářů. Napište si proto ten, který vám vyhovuje nejvíce! Půjčka pro živnostníky se umí přizpůsobit situaci a najít vhodnou cestu, po níž půjdete v příštích dnech. Na konkrétní situaci nezáleží. Nečekané výdaje mohou přijít kdykoliv a je pravdou, že bez adekvátní reakce by se jim někdy povedlo způsobit ještě více starostí. Je proto vhodné zasáhnout hned a zbytečně nečekat. Jaká částka je k dispozici? A co lhůta splatnosti?

  • 5 tisíc korun je nejnižší možná částka. Důvody si můžete nechat pro sebe, je totiž na cokoliv!
  • 30 tisíc korun je tady maximem, více už si půjčit nelze. Bude vám podobná suma stačit?
  • Splatnost si zvolíte podle svých preferencí. Začíná se na 7, končí se na 30 kalendářních dnech.

Nováčci mají dveře otevřené

Jste mezi podnikateli teprve krátkou dobu a nemáte za sebou téměř žádnou historii? Nepodávali jste ještě nikdy žádné daňové přiznání? Půjčka pro OSVČ je k dispozici všem a počítá i s těmi, kdo mají živnostenské oprávnění jen několik dnů nebo týdnů. Bez otázek, bez nutnosti ručitele, a především také bez osobních schůzek, díky nimž by se celá transakce jen zdržela. Krátká smlouva je zde skutečně základem úspěchu!

Související příspěvky

Podnikání bez rizika a strachu před kontrolou

redakce

Podnikání správným směrem

redakce

Únor bílý, peněženka sílí

majda