19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Rozlučte se s PMS jednou pro vždy! Jak? Přece s lahodným nápojem Vellena, bohatým na prospěšné vitaminy a minerální látky.

PMS, zkratka, která označuje premenstruační syndrom, je známá pro mnoho žen. Premenstruační syndrom je ovlivňuje každý měsíc ve dnech, kdy má nastoupit menstruace. Souvisí s hormonální nerovnováhou, jeho příznaky jsou silné výkyvy nálad, melancholická nálada a plačtivost spojena s negativními pocity, často se střídající chutě na slané a sladké, v neposlední řadě se často na pokožce vyskytují pupínky. Do této skupiny se řadí až 90 % produktivních žen. Pokud jste jednou z nich, dovolte nám představit vám lahodný nápoj Vellena, který je bohatý na spoustu vitaminů a minerálů, které s pravidelným užíváním napomáhají ke znovunalezení hormonální rovnováhy.

V cestě za dosažení hormonální rovnováhy

Pokud si kladete otázku, proč se s hormonální nerovnováhou potýkáte, odpověď můžete nalézt v ochromené psychice, na kterou je dennodenně vytvářen tlak na výkon. Dále může být příčinou nezdravý životní styl. Pohybu máte nedostatek, kouříte a po náročném dni si rády dopřejete sklenku vína u oblíbeného večerního seriálu. V neposlední řadě se můžete potýkat s nedostatkem potřebných živin, kterých se vám v běžné stravě nedostává, a tak byste měli přemýšlet nad tím, jak je tělu doplnit a podpořit tak své hormonální zdraví.

Přistupujte ke svému tělu zodpovědně a s láskou. Dodávejte mu zdravé a vyvážené potraviny prostřednictvím kvalitního jídla, doplňovat jej však může také lahodný nápoj Vellena. Přírodní složení je tvořeno vitaminy, minerály a dalšími tělu prospěšnými látkami. Tento chutný nápoj si můžete zakoupit v internetovém obchodě Vellena v příchuti grepu anebo višně. Jedno balení obsahuje 30 sáčků, vystačí vám tak na jeden celý měsíc. Při koupi dvou a více balení získáte výhodnější cenu a dárek k objednávce.

Nezapomínejte však ani na pravidelný pohyb, kterým může být klidně jen půlhodinová procházka po cestě z práce domů.

Související příspěvky

Kombinovaná pleť: návod k obsluze

redakce

Restart pleti aneb jak na jarní očistu

redakce

Mořské řasy pro pestřejší jídelníček

majda