14.3 C
Prague
25.9.2022
MaxiMagazín

Calvin Klein nebo Tommy Hilfiger? Světové značky snad nikdy nebyly dostupnější

Co bychom si my ženy počaly bez kabelek. Je mnoho žen, které je dokonce sbírá. Kabelka je totiž mnohem víc než obyčejné příruční zavazadlo. Je to doplněk, který outfit dokáže pozvednout na zcela novou úroveň. A tak bychom ke kabelkám měli přistupovat.

Asi jste se už někdy ocitli na nějakém trhu, který překypoval stánky plnými lákavých kabelek snad všech světových značek. U nás je prodávání falzifikátů nezákonné, jsou však země, kde tomu tak není. Lákají ke koupi. Na první pohled je totiž nerozeznáte od originálu. Když si ale takovou kabelku pořídíte, tak za pár týdnů spláčete nad výdělkem. Začne se vám trhat a rozpadat. Proto apelujeme na to, abyste jste vždy dávali přednost originálu. Takový si totiž pořizujete na celý život.

 

Calvin Klein

Velmi kvalitní a přitom cenově dostupné výrobky nabízí například značka Calvin Klein, kterou si oblíbily ženy po celém světě. Kabelky Calvin Klein jsou bezesporu stylové a designově čisté. Značka samozřejmě nemá ve svém portfoliu jen kabelky, ale i kvalitní spodní prádlo, pánská i dámská trička, mikiny, šortky, tepláky, čepice, plavky, pásky, pantofle atd. Není totiž důvod i toto oblečení tzv. na volný čas šidit na kvalitě. Naopak. Doma především se přeci chcete cítit pohodlně a takové prádlo Calvin Klein rozhodně je.

 

Tommy Hilfiger

O něco extravagantnější, ale stále velmi elegantní pak jsou kabelky Tommy Hilfiger. Obzvláště ty s potiskem outfit bezesporu obzvláštní. A pokud si ke kabelce pořídíte i správné boty, věříme, že vašemu outfitu nebude co vytknout. Věřte, že je celkem jedno, jestli sáhnete po pantoflích, sandálech, teniskách nebo polobotkách. Dámské boty Tommy Hilfiger se obecně vyznačují tzv. sportovně elegantním stylem, který sedne snad každé ženě. Vybírejte například na e-shopu different.cz.

Související příspěvky

Syndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?

redakce

Zelenina jako přírodní antibiotikum

majda

Trápí vás bradavice? Nechte si je odstranit

redakce