Sníte o svém vlastním eshopu? Začněte u nás!

 

Chtěli byste zúročit své znalosti a dovednosti a nabídnout ostatním lidem to, co na našem trhu chybí? Nebo jednoduše toužíte po jednoduchém a zábavném přivýdělku, který by se časem mohl proměnit v plnohodnotné zaměstnání? Ať už je s vaším cílem cokoliv, my z Bluewebu vám ho pomůžeme realizovat.

Dokonale známe trh a pomůžeme vám vyhnout se těm nejčastějším podnikatelským chybám. Zajišťujeme tvorbu eshopů, které jsou nejenom funkční, ale také přehledné, praktické a snadno se ovládají. Myslíme také na uživatelskou přívětivost, která má největší zásluhu na tom, že je hotový eshop skutečně výdělečný.

 

S námi víte víc

Náš projekt nestavíme na zelené louce, ale na pevných základech pevně stanoveného plánu. Společně s vámi nejprve provedeme detailní analýzu a stanovíme cíle, kterých bychom během spolupráce chtěli dosáhnout.

Víte, kdo jsou vaši budoucí zákazníci a jaké mají požadavky? Tušíte, jaká je na vašem segmentu trhu konkurence nebo jestli má vůbec cenu rozjíždět nový eshop se zvoleným sortimentem? Pokud ne, nevadí. My vše zjistíme za vás, určíme klíčové vlastnosti internetové stránky i nezbytné předpoklady pro to, aby byl váš rodící se business skutečně úspěšný.

 

Co můžete očekávat od spolupráce s námi?

„Kdo chce stavět vysoké věže, musí se dlouho věnovat základům…“, také se ztotožňujete s tímhle vynikajícím citátem od Mathyho? My rovněž. A naše základy jsou skutečně neotřesitelné.

  • ·        analyzujeme klíčová slova pro váš trh
  • ·        klademe důraz na správnou informační architekturu
  • ·        snažíme se dosáhnout co nejlepších pozicí ve vyhledávačích
  • ·        už dopředu se zamýšlíme nad vhodným SEO i nad následnou propagací eshopu

Tím ale naše práce ani zdaleka nekončí. I když hloubková analýza tvoří přibližně 40% naší práce, stranou neponecháváme ani vysokou bezpečnost, spolehlivost, uživatelsky přívětivý webdesign nebo budoucí rozšíření vašeho eshopu o nové funkce v souladu s tím, jak se budou měnit potřeby a požadavky vás i vašich zákazníků. Zároveň s předáním projektu vás také zdarma zaškolíme a vše předvedeme. S námi zkrátka nemůžete šlápnout vedle.


 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download