Nové trendy do kuchyně pro rok 2017

 

Kuchyňské spotřebiče nabízí širokou škálu pomocníků, kteří za vás v kuchyni odvedou spoustu práce. Umožňují nám vařit rychleji a připravovat zdravější jídla efektivně. Milujete svoji kuchyni a zakládáte si na ní stejně jako na ostatních místnostech vašeho bytu? Chcete, aby byla přizpůsobena nejnovějším trendům? Inspirujte se.

 

Industriální styl

Industriální styl je stále větším hitem. Kov, otevřený prostor, pocit jako byste snídali uprostřed továrny. Zkuste si vnést pár kovových prvků k vám do kuchyně a uvidíte, jak se budete cítit.

 

Moderní klasika

Pokavaď vás nezasáhla hipster vlna letošního roku, můžete vsadit na moderní klasiku. Kombinace lesklých povrchů světlých kuchyňských dvířek s masivní deskou z tmavého ořechu. Jen si to představte. Neotřelá klasika, která nevyjde jen tak z módy. Dalším trendem roku 2017 je mramor. Mramorová deska působí robustně a honosně. Na pohled „chladný“ interiér můžete doplnit výraznými kuchyňskými spotřebiči. Co zvolit červenou varnou konvici a černou retro lednici? Trefa do černého! Doslova.

 

Kuchyňské ostrůvky

Oblíbeným trendem jsou poslední dobou kuchyňské ostrůvky. Plní nejen velmi praktickou funkci ve vaší kuchyni, ale jsou také velmi moderním prvkem. Rozbijí prázdné místo oddělující kuchyň od obývacího pokoje a dají se využít jako pracovní plocha, ale také jídelní stůl. Kuchyňský ostrůvek může mimo jiné také vytvořit skvělý prostor, kam můžete umístit vinotéku.

 

Dokonalé digestoře

Pravdou je, že dříve byly digestoře považovány za nudné. Dnešní design utváří dokonalé celky. Digestoře mohou vypadat jako lustry, desky nebo výsuvné desky – ani byste neočekávali, že se v lince skrývá. Digestoře dostaly nový rozměr a jejich funkční design předčil všechna očekávání.

 

Zlato a mosaz

Zlaté, mosazné či měděné doplňky do vašich kuchyní a koupelen? Tento styl se hodí jak do moderních kuchyní, tak do těch klasických. A neodolatelná kombinace je mosaz s černou a šedou barvou. Tak proč si rovnou nepořídit šedou troubu s mosaznými doplňky? Výběr je široký, tak se nebojte odvázat a zkusit kombinovat i neotřelé barvy. Nenechte se svázat konvencemi.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download