-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Termoetikety jsou nejoblíbenějším produktem mezi etiketami

Prodejci, správci e-shopů, pracovníci na poštovních přepážkách i balicích služeb moc dobře vědí, jak vhodný obalový materiál zrychlí a zjednoduší práci – tedy především proces balení a samotného označení výrobku. Stálicemi mezi etiketami jsou termoetikety. Prodávají se v různých velikostech a barvách, jsou namotány na kotoučích, díky čemuž se s nimi snadno manipuluje, dobře se drží v ruce a nakonec i postup lepení štítků a etiket je absolutně bezproblémový. Pokud vám nevyhovují standardní velikosti prodávaných štítků, můžete si nechat zhotovit etikety na kotouči na zakázku.

 

Existují další tipy etiket – samolepicí, v kotouči i v aršících

Záleží na každém pracovníkovi, administrativní síle i jednotlivým spotřebitelům, kteří termoetikety, etikety v kotoučích i v aršících používají téměř denně pro svou pracovní činnost či běžné užití v domácnosti, jak velké zásilky, zboží či dopisnice potřebují polepit. Podle toho je třeba si vybrat i vhodné etikety s konkrétními rozměry. Některé štítky se potiskují adresou, kam bude balíček třeba doručit. Jiné etikety se zas používají na označení zboží – cenovkou, čárovým kódem, ale i spotřebitelskými údaji.

Nezapomeňte, že je zákonnou povinností opatřovat veškeré prodávané a přepravované zboží čitelnými údaji o původu produktů. Proto je třeba vybavit jednotlivý výrobek patřičnou etiketou s čitelnými údaji. Termoetikety jsou ideálním prostředkem, jak opatřit jakékoliv zboží – tkaniny, oděvy, dřevěné výrobky, ale i potraviny – štítkem, který se nesloupne při přepravě, skladování ani po samotném vystavení v regále, vitríně či na pultu. Porozhlédněte se v nabídce etiket a rozhodněte se pro termoetikety, etikety v kotoučích či na štítcích vhodné barvy a odpovídajících rozměrů. Etiketa má být čitelná, ovšem neměla by na obalu zabírat veškerou plochu, aby byl výrobek přes ni vůbec vidět.

Související příspěvky

Únor bílý, peněženka sílí

majda

Na co si dát pozor při investici do nemovitostí v roce 2020

redakce

Jak opravit byt a nepřijít přitom o nervy?

redakce