17.5 C
Prague
6.7.2022
MaxiMagazín

Termoetikety jsou nejoblíbenějším produktem mezi etiketami

Prodejci, správci e-shopů, pracovníci na poštovních přepážkách i balicích služeb moc dobře vědí, jak vhodný obalový materiál zrychlí a zjednoduší práci – tedy především proces balení a samotného označení výrobku. Stálicemi mezi etiketami jsou termoetikety. Prodávají se v různých velikostech a barvách, jsou namotány na kotoučích, díky čemuž se s nimi snadno manipuluje, dobře se drží v ruce a nakonec i postup lepení štítků a etiket je absolutně bezproblémový. Pokud vám nevyhovují standardní velikosti prodávaných štítků, můžete si nechat zhotovit etikety na kotouči na zakázku.

 

Existují další tipy etiket – samolepicí, v kotouči i v aršících

Záleží na každém pracovníkovi, administrativní síle i jednotlivým spotřebitelům, kteří termoetikety, etikety v kotoučích i v aršících používají téměř denně pro svou pracovní činnost či běžné užití v domácnosti, jak velké zásilky, zboží či dopisnice potřebují polepit. Podle toho je třeba si vybrat i vhodné etikety s konkrétními rozměry. Některé štítky se potiskují adresou, kam bude balíček třeba doručit. Jiné etikety se zas používají na označení zboží – cenovkou, čárovým kódem, ale i spotřebitelskými údaji.

Nezapomeňte, že je zákonnou povinností opatřovat veškeré prodávané a přepravované zboží čitelnými údaji o původu produktů. Proto je třeba vybavit jednotlivý výrobek patřičnou etiketou s čitelnými údaji. Termoetikety jsou ideálním prostředkem, jak opatřit jakékoliv zboží – tkaniny, oděvy, dřevěné výrobky, ale i potraviny – štítkem, který se nesloupne při přepravě, skladování ani po samotném vystavení v regále, vitríně či na pultu. Porozhlédněte se v nabídce etiket a rozhodněte se pro termoetikety, etikety v kotoučích či na štítcích vhodné barvy a odpovídajících rozměrů. Etiketa má být čitelná, ovšem neměla by na obalu zabírat veškerou plochu, aby byl výrobek přes ni vůbec vidět.

Související příspěvky

5 rad, na co si dát pozor při vyřizování půjčky online

majda

Jak zahnat nudu při epidemii koronaviru? Pusťte se do seberozvoje

redakce

Kdy se vyplatí půjčit peníze?

redakce