Tři tipy pro pánskou módu na letošní sezónu

 

Chcete být letos ve městě IN? Potřebujete odměnit svůj šatník, ale nevíte, do jakého oddělení sáhnout? Začněte u horkých trendů letošního léta, které se budou zaručeně hodit každému muži, chlapci i dítěti.

 

Buďte elegantní za všech okolností

Trávit hodiny u žehlícího prkna už dávno není v módě. O to víc tak musíte dbát na správný výběr svého oblečení. Možná vás to překvapí, ale kvalitní moderní pánské košile jsou dostupné i v tzv. protimačkavé úpravě. Stačí je vytáhnout z pračky, šikovně pověsit a z ramínka rovnou obléknout. Vypadají doopravdy ležérně  navíc se nezmačkají ani při dlouhém sezení třeba v autobuse.

Náš tip: Doplňte tento kousek svého šatníku dalšími neformálními prvky. Stačí vsadit na moderní šle nebo stylové dřevěné manžetové knoflíčky nebo motýlky. Hodí se téměř pro jakoukoli příležitost a zaručeně s nimi oslníte.

 

Kam si uložíte svou peněženku a mobil?

Pokud vás okamžitě napadla stará dobrá ledvinka, nenechte se mýlit. Teď je trendy oblíbená pánská taška přes rameno, která vám vykouzlí oku lahodící siluetu (šikmé pruhy a pásky totiž zeštíhlují) a navíc si velmi brzy oblíbíte její praktičnost a bezpečnost. Zatímco se zadní kapsy kalhot vám někdo může peněženku snadno vytáhnout, u crossbody taštičky se nic podobného stát nemůže. Své doklady a peníze tak můžete mít neustále na očích.

 

Hlavně neobtěžovat okolní nepříjemným tělesným pachem

Antiperspirant už se jistě v koupelně každého moderního muže zabydlel. Ale lze totéž říct i o sprejích  na nohy? Navíc ne vždy je jejich efekt 100%. A právě proto se letos návrháři módní obuvi soustředili na všité membrány s mikroporózní strukturou. Například stylové boty Geox vám tak mohou nabídnout skutečné pohodlí a komfort. Zdravé mikroklima pro nohy navíc brání úporným onemocněním ve formě plísně nohou nebo jiných nepříjemných stavů, jež se na zápachu z bot také velkou měrou podílí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download