8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Umožněte svým zaměstnancům práci z domova. Vyplatí se vám to!

Práci z domova svým zaměstnancům umožňuje stále více firem. Mimo jiné jim to umožňuje hostovaná služba iPodnik. Oč se jedná?

Zastaralá infrastruktura je již minulostí. Jak začínající podnikatelé, tak firmy a organizace, jež už odmítají pořizovat si hardware, by ji proto měli vyměnit za moderní řešení na platformě Microsoft. Ušetří jim to čas i nemalé náklady.

 

iPodnik tu je pro všechny

Potřebujete podnikat a pracovat na projektech? Je pro vás důležitá snadná a rychlá komunikace? Rádi byste, aby vaši zaměstnanci v ten samý okamžik a z různých míst pracovali na zadaném úkolu? To všechno iPodnik nabízí, a to nejenom nadnárodním firmám s desítkami poboček, ale klidně i jedné jediné. Řešení tak nabízí malým a začínajícím firmám, středně velkým, živnostníkům i jednotlivcům. Neziskovým organizacím i nadnárodním společnostem.

 

Co iPodnik nabízí?

V první řadě IT zázemí, jež až doposavad bylo doménou jen velkých společností. V řadě druhé znatelnou úsporu nákladů na servery a v řadě třetí celkové zrychlení firemní komunikace. iPodnik se tak stane vaším pracovištěm.

 

Nonstop přístupný prostor na webu

Vaše firma bude provozována z jednotného prostředí. Vaše data navíc budou bezpečně zálohována a archivována. Své fixní náklady budete moci převést na variabilní. Neustále při ruce budete mít i svá data a doménu včetně e-mailu, kalendáře a úkolů.

 

Daňové účetnictví i exchange online

Především ale budete mít k dispozici 24 hodin denně dostupný prostor na webu. Stejně jako hostovaný cloudový e-mail pro firmy, tzv. exchange online. Bez problémů budete moci pořádat online konference i provozovat daňové účetnictví online.

 

K dispozici budete mít 15 služeb

Buďme ale konkrétní. iPodnik vám celkem nabízí patnáct jedinečných služeb nezbytných pro bezproblémovou komunikaci, spravování účetnictví, stejně jako firemních dokumentů a webů. Vše jen za minimální měsíční poplatek. Ve výsledku ušetříte nemalé částky. Navíc platíte jen za to, co v období, kdy je aplikace zapotřebí, skutečně využíváte.

 

Chráněné datové centrum a pravidelná aktualizace

Vaše data budou v maximálním bezpečí tzv. cloudu. To je bezpečné datové úložiště, které registrovaní uživatelé mohou navštívit přes internet ze svého počítače. Pro všechny, kteří staví na první místo bezpečnost a stabilitu, se jedná o nejbezpečnější řešení. Hovoříme-li o kanceláři budoucnosti, bezpochyby to je kancelář v cloudu.

 

Aktualizace a zálohování dat

Samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace informačních systémů a počítačových programů. Každý den také dochází k zálohování dat. Nonstop je k vašim službám i garantovaná podpora.

 

Jednoduché připojení

Samotné připojení do iPodniku je velmi jednoduché. Služba je totiž dostupná ze stolního počítače, ale i z tabletu či chytrého telefonu. Stejně bezproblémové je i nastavení serveru včetně přenosu aktuálních dat z Pohody.

 

Nechte si poradit

Neváhejte proto a nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Zkušení odborníci s IT byznysem se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Věřte, že budete mít co do činění se skutečnými profesionály. Web http://www.ipodnik.cz/ totiž aktuálně vyhrál v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT.

Související příspěvky

Jaké sázkové kanceláře jsou nejlepší?

redakce

Proč využít rychlý AIM internet a z jakých tarifů je na výběr

redakce

Chcete se naučit anglicky rychle a bez námahy?

redakce