Užijte si spoustu muziky v té nejlepší kvalitě sami nebo s přáteli!

 

Bezdrátové reproduktory mají díky své výjimečnosti v posledních sezónách punc MUST HAVE, což se však ne vždy shoduje s finančními možnostmi rodinných rozpočtů. Přenosné reproduktory zkrátka nesmí chybět na žádné firemní akci, párty ani školních představeních. A kde je pořídit, aniž byste svou peněženku vysáli úplně do dna?

Nízká kvalita s sebou obvykle přináší nedostatečně vybarvený či sytý zvuk. Hlavně basy bývají v tomto ohledu zpravidla nepříjemně ošizené. Vyplatí se proto hledat alternativy, které dodají vašim akcím i volnému času tu správnou šťávu a atmosféru.

10 hodin ničím neomezené hudby

Dlouhá výdrž, čistý dynamický zvuk, atraktivní vzhled a nízká hmotnost – to jsou prvky, kterými vás potěší nový bluetooth reproduktor Crater-1 Orava z dílny slovenských specialistů na užitkovou elektroniku. Na první pohled zaujme nápaditě tvarovaným krytem odrážejícím především touhy vyznavačů outdooru. Nic tu však není samoúčelné – odolná pryž ochrání reproduktor před nárazy i náhodně odstřikující vodou – třeba u bazénu (certifikované krytí IP65).

Díky Bluetooth technologii se dokáže spojit s dostupnými zařízeními v okolí a začít přehrávat připravenou hudbu z vašeho chytrého telefonu, počítače nebo třeba tabletu. O vše se postará sám, vy pouze můžete kontrolovat tvorbu spojení za pomoci zvukových signálů. Stačí jeden klik a už posloucháte svoji oblíbenou hudbu.

Součástí bluetooth reproduktoru Crater-1 Orava je i 2000 mAh Li-ion dobíjecí baterie. Vydrží vám přehrávat oblíbenou hudbu až 10 hodin a úplně se nabije za 3 – 4 hodiny. Přes reproduktory a vestavěný mikrofon je také možné provádět hlasité telefonování. A nechybí ani 3,5 mm AUX konektor pro připojení externího zdroje zvuku. Vybrat si můžete ze čtyř stylových barevných provedení. Využijete ho doma i v přírodě a rozhodně něco vydrží. Jde tedy o skvělou volbu pro všechny, kteří se při poslouchání své oblíbené hudby nechtějí nijak omezovat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download