Vystudovat MBA online můžete i vy!

 

Patříte k lidem, kteří na sobě rádi pracují? Chcete v životě dosáhnout zase něčeho nového, zvýšit svou kvalifikaci a získat lepší zaměstnání? MBA by mohlo být dobrou cestou, jak toho dosáhnout. Obzvlášť jestliže podnikáte nebo zastáváte pozici středního či vyššího managementu.

Kdo neslyšel o MBA, jako by ani nebyl. Pro jistotu ale ještě zopakujme, o co jde. Jedná se o postgraduální formu studia, což znamená, že nezapadá do českého vysokoškolského systému a hradí si ho sám student. Také to ale značí naprosto odlišné pojetí vzdělávání, které se vám nejspíš bude hodně zamlouvat. Místo učení se pouček zpaměti totiž získáváte dovednosti využitelné v praxi.

 

Nebudete v tom sami, i když se rozhodnete pro online studium

Většina škol nabízejících MBA prezentuje studium jako online formu vzdělávání. Když si ale přečtete detailní specifikace, mnohdy zjistíte, že po studentech vyžadují, aby se během studia několikrát dostavili k osobní výuce. Ta se zpravidla koná o víkendech, jenže je to prostě starost navíc. Naštěstí existují i výjimky. Například OBEI – Oxford Business Education Institute umožňuje vystudovat MBA online zcela bez výjimek.

Online vzdělávání bezpochyby přináší spoustu výhod. Studujete svým tempem, a tak je jen ve vašich rukou, zda titul MBA získáte za čtyři nebo deset měsíců, můžete se učit kdykoliv a kdekoliv. Lidé z toho často mívají strach. Bojí se, kdo jim poradí, když si s něčím nebudou vědět rady, a jestli jim náhodou někdo vysvětlí, co nepochopili ze studijních materiálů. U OBEI je tato starost naprosto zbytečná, k dispozici vám jsou zkušení lektoři, již vždycky poradí.

 

Investice do vzdělání se vždy vyplatí

U OBEI vystudujete MBA levně, aspoň tedy ve srovnání s dalšími institucemi. Tím, že nabízí studium skutečně jen v online formě, ušetří, a tak si mohou dovolit nabídnout příznivější cenu. Stále jde sice o desítky tisíc korun, ale ty se vám velmi rychle vrátí. 91 % absolventů MBA u OBEI získalo do roka lepší pracovní uplatnění. Více než polovina absolventů dostala ihned lepší finanční ohodnocení. Co tomu říkáte?

Pusťte se do studia MBA česky a online teď hned. A jestli nesplňujete podmínky pro přijetí, začněte nejdříve s nižším stupněm BBA. I to je do života přínosné a OBEI ho rovněž nabízí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download