-3.9 C
Prague
6.3.2021

Vytvořte si unikátní facelift interiéru obývacího pokoje

Hledáte skutečně originální a neokoukanou moderní dekoraci do svého pokoje, aniž byste pro ní museli jezdit do vzdáleného obchodního centra? Pociťujete potřebu změny, ale nevíte jak s tímto vnitřním rozpoložením naložit? Přestaňte bloudit a hledat inspiraci na kamenitém podloží a nechte se naším článkem zavést na rozkvetlé pastviny. Představujeme vám neprůhledné japonské stěny, jejichž montáž vám nezabere více jak 15 minut.

Každé balení obsahuje horní lištu s jezdci pro ukotvení této stěny a samozřejmě i podrobný montážní návod pro všechny případy. Japonské stěny se dají prát i žehlit, takže je velmi snadno udržíte v perfektní formě. Vdechněte svému interiéru senzační atmosféru, kterou vám bude každý návštěvník závidět. Nechte se okouzlit netradičním pojetím dekorativního doplňku z dálného východu.

 vystrizek

Římské rolety

Nechme na chvilku japonské stěny odpočinout a podívejme se na krásné římské rolety, které jsou svým pojetím vhodné do moderních i klasicky zařízených interiérů. Lidé jich využívají jako skvělý dekorativní prvek sloužící k efektivnímu zastínění pokojů.

Velkou výhodou je snadná údržba rolet, jelikož látka je k profilu uchycena suchým zipem. Stačí jí tedy sundat a vyprat. Díky této flexibilitě si můžete na každý týden připravit zcela odlišnou tvář pokojů. Římské rolety se vám tak neokoukají, objednejte si jich rovnou více a měňte prostorový vzhled dle aktuální nálady nebo ročního období.

 

Moderní sedací soupravy

Žádný obývací pokoj se neobejde bez kvalitního a plně komfortního posezení u oblíbeného televizního pořadu či šálku lahodné kávy. Moderní sedací soupravy nabízejí klientům při výběru širokou variabilitu. Díky rozmanitosti nabídky se lze zaměřit na sedačky ve tvaru, který se bude nejvíce hodit do vašeho prostoru.

Pokud bychom měli označit jeden tip sedaček, o které je z dlouhodobého hlediska největší zájem určitě ukážeme na kožené. Tento osobitý přírodní materiál poskytuje obývacímu pokoji svérázný vzhled bez jakéhokoliv kompromisu. A jak jste na tom vy? Také hledáte způsob oživení svého interiéru?

 

Související příspěvky

Jak lze provést izolaci zdiva pomocí moderních metod?

redakce

Rádi byste babetu, ale ani v retro týdnu ji nemůžete sehnat? Tak si ji upečte

Veronika

Jak vhodně osvětlit kuchyňskou linku?

redakce