21.4.2024
MaxiMagazín

Výuka angličtiny pro děti i dospělé

Jak se naučit rychle a dobře anglicky? Možná obligátní otázka, která vás trápí už desítky let a vy s ní ne a ne pohnout. Patříte mezi věčné začátečníky, kteří se nedokáží vybičovat k tomu, aby se posunuli na slušnou úroveň konverzace? Neklesejte na mysli, rozhodně nejste sami.

Není žádným tajemstvím, že nejlépe se člověk cizí jazyk naučí v dětství. Dětský mozek je ještě jako čistá nepopsaná deska „tabula rasa“ a dokáže přijmout i zafixovat veškeré podněty, kterých se mu dostává. Dítě je vnímavé a učí se nejen od rodičů, ale potřebný vliv na něho má i blízké okolí. Nejinak je tomu v případě osvojení si anglických slovíček.

Kdy začít s Wattsenglish?

Nemá-li dítě možnost vyrůstat ve smíšeném manželství, kdy jeden z rodičů hovoří anglicky jako svou mateřštinou, je ideální věk pro přirozenou výuku a rozvoj kolem čtvrtého roku dítěte. To už je malý človíček dostatečně socializovaný a schopný pojmout vizionářskou metodu výuky wattsenglish, kterou vyučuje v programu angličtina pro nejmenší jazyková škola JS FAN.

Unikátní přístup lektora, který k udržení pozornosti používá divadelní maňásky, funguje na principu hry a přirozeného mezilidského kontaktu. Děti reagují na vzniklé emoce, zbavují se ostychu a uvolní se, aby si lektor získal jejich důvěru a ony neměly pocit, že se učí. Lekce probíhá hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti udržely pozornost a nadšeně se zapojovaly do aktivit.

Studujte prezenčně i online?

Angličtinu pro nejmenší je možné absolvovat v prezenční formě jednou týdně. Kapacita kurzu je 4-8 dětí, což zaručuje individuální přístup lektora. Kurzy jsou určeny dětem předškolního věku od 4 let, které jsou zvyklé být bez rodičů a zvládnou lekci v délce 60 minut.

Všechny kurzy od JS FAN jsou koncipovány jako roční a mají návaznost v dalších letech. Děti je tedy s oblibou navštěvují po celou základní školu, poté i na střední a stále více lidí zahajuje, respektive obnovuje studium i v dospělosti.

V JS FAN mají s kurzy pro dospělé dobré zkušenosti. Jsou vedeny formou individuálních sezení online nebo i prezenčně na firemních sezeních. Výuka probíhá podle učebnic z vydavatelství Oxford nebo Longman. Výuku vedou čeští lektoři, u pokročilejších studentů pak rodilí mluvčí. V případě zájmu vyplňte poptávkový formulář na jsfan.cz.

Související příspěvky

Kde koupit bavlněné látky nejen na roušky?

redakce

Top 5 nejzajímavějších anebo nejvtipnějších dárků pro letošní Vánoce.

majda

Zaujíma Vás predaj s.r.o.? Čo všetko by ste mali vedieť než začnete.

redakce