22.7 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Kde v Praze hledat profesionalitu a servisní zkušenost s mytím výloh

Naše zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., obchod M. Kors, obchodní centrum Palladium Praha: Dobrý den,  stejně jako náš sesterský obchod G. Shoes bych se i já ráda vyjádřila ke zkušenostem s firmou A Servis. Naše prodejna na rozdíl od G. Shoes je otevřena na Palladiu nově, jen zhruba rok.

Každopádně co vím, předchozí prodejnu na stejném místě firma pana Lipky také umývala. A proto už jeho firma u nás ví co a jak. Máme totiž trochu specificky uspořádanou prodejnu: Venkovní výlohy, skleněné dveře, černé skleněné rámy u dveří, stejné pak vevnitř, černé ozdobné portály na prodejně, velké zrcadlo uvnitř prodejny, jedno menší, k tomu tři zrcadla v kabinkách atd. A vše nám jeho firma umývá a dobře.

S domluvou je to občas sice trochu komplikovanější, ale to jen protože se nám kvůli umývání nechce vstávávat dříve. J Každopádně pokud se domluvíme na konkrétním datu a hodině, firma A Servis je v tomto naprosto spolehlivá. Obvykle k nám chodí jeden stejný mladší pán, který už má s obchodem na tomto místě několik let zkušeností, a ví tak i, jak dlouho co trvá umýt.

Venkovní výlohy umývají jednou za 14 dní, vnitřek jednou za měsíc, zbytek pak nepravidelně. Hlavně se nám dost práší na černé skleněné portály, to je však u obchodů s oblečením asi typické, takže ty si od nich necháváme umývat téměř každý měsíc taky. Nicméně pán si vždy poradí dobře, a to přitom nepoužívá žádné „leštidla“ apod.

A co se pak týká našich několika zrcadel, v tom bych ho ráda pochválila, protože rozdíl, jak je umyjeme my a on, je obrovský – samozřejmě on podstatně lépe. J Opravdu jde vidět, že si na práci dá záležet, po umytí nám je ještě pěkně leští bavlněným hadříkem. Ty zkušenosti, které tu nabral na prodejně předtím, se nám teď opravdu dosti hodí. Takže pokud-li to shrnu, my jsme spokojeni. S pozdravem Hanka, vedoucí prodejny

Kotoučový stroj, rotační čištění a dezinfekce koberců a čalounění Praha

Vynikajících úspěchů dosahují strojovým čištěním koberců, při kterém se zbaví nejen nežádoucího pachu, ale i roztočů a koberec je po takto provedeném ošetření i důkladně vydezinfikován. Používají kotoučové stroje s rotačními kartáči s velmi kvalitní čistící chemií Bosch RTS, která má také velkou zásluhu na dokonalém vyčištění koberce a čalounění.

02 Výlohy 9

Tento čistící přípravek vytvoří chemickou a dezinfekční reakci na vodní bázi a veškeré znečištění spolu s vodou následně vysají třímotorovým průmyslovým vysokotlakým vysavačem do sucha. Vhodné čištění napomáhá ke zvýšení životnosti koberců a čalounění a to odstraňováním i hloubkových nečistot. Zároveň udržuje vynikající vzhled vašeho koberce a čalouněných ploch.

Kotoučovým strojem s rotačními kartáči jsou schopni vyčistit i takový koberec, se kterými si nedovedou poradit jiné úklidové firmy. Zásadně nedoporučuji extrakční metodu čištění koberců. Některé firmy pracují s metodou extrakční. Extrakční metoda je založena na vstříknutí vody včetně chemie do podsady koberce a její okamžité odstátí a po zaschnutí zůstávají na koberci fleky.

Při ručním čištění a tepování sedaček, křesel a čalounění po působení chemie na textilii použijí vysokotlaký třímotorový vysavač se speciální hubicí na čalounění, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty, alergeny, nežádoucí pachy a vysuší čalounění téměř dosucha.

Ve výjimečných případech, a to pouze na určité typy pevných tkanin, které jsou velmi znečištěné, používají ruční AKU kotoučový kartáč. Z 90% provádí technologii ručního čištění čalounění, které je šetrné a dokážeme vaše sedačky, křesla a čalounění zbavit všech nečistot.

 

Související příspěvky

Jak vybrat kvalitní tyčový mixér

majda

Dítě Bridget Jonesové – nakažlivá bomba smíchu, na kterou se vyplatí si koupit lístek

Veronika

Příprava na svatbu

redakce

4 komentáře