Wicanders HydroCork, unikátní spojení skvělých vlastností vinylu a korku

 

Mohou být vinylové podlahy, které jsme si tolik oblíbili pro jejich praktičnost, ještě lepší? Mohou! Pokud spojíte výborné užitné vlastnosti vinylu a korku. Vznikne unikátní spojení v podobě novinky, vinylové podlahy HydroCork.

 

Proměňte domov s vinylovou podlahou

Když si pořídíte domů vinylovou podlahu, nepořizujete si jen odolnou krytinu s poutavým dekorem. Pořizujete si i výborný izolační prvek, který tlumí hluk a pomáhá s tepelným komfortem v domácnosti. Zároveň si pořizujete více volného času, protože se podlaha snadno udržuje v čistotě. Díky tomu, že ji můžete mít v každé místnosti, je péče o čistotu hotová za pár minut. Kdo rekonstruuje bydlení nebo zařizuje novostavbu, jistě při řešení podlahové krytiny sáhne po vinylu. Rádi bychom zachovali jednotný vzhled interiéru a čisté linie, proto chceme podlahu, která se hodí do každé místnosti a umí odolávat i větší zátěži. Jak vyřešit podlahu v tak namáhaných místnostech jako je například koupelna, kuchyně nebo chodba?

Vinylová podlaha Wicanders HydroCork

Novinka na poli odolných podlahových krytin je tu. Vinylové podlahy Wicanders HydroCork vznikly spojením korkového kompozitu a vinylové vrstvy. Mohou vám tak nabídnout perfektní odolnost vůči vodě, protože korek nenabobtná. Bez obav si podlahu položte i do koupelny nebo kuchyně. A jak? Přece tím nejjednodušším a nejoblíbenějším způsobem! Podlaha je plovoucí a má jen 6 milimetrů! Horní nášlapná vrstva opatřená texturou odolává oděrkům a snadno se udržuje. Korkové jádro tlumí kročejový hluk, je tepelným izolantem a je voděodolné.

 

Vybíráme vinylovou podlahu z kolekce Wicanders HydroCork

Vinylové podlahy Wicanders HydroCork můžete použít i na podlahové vytápění. Hodí se pro použití v domácnostech ale i v komerčních prostorách. Vybírat si můžete z úchvatných 20 dekorů dřeva. 5 z nich má jemný pór, 7 je opatřeno hrubou strukturou a 8 synchronizovanou strukturou. Oblíbený je tmavý vzhled dekoru Cinder Oak s hrubou strukturou nebo originální Century Morocco Pine. V komerčních prostorách najde místo dekor Limed Grey Oak s jemným pórem.

Netradiční vzhled podlahy Century Morocco Pine

Jakému dekoru dáte přednost vy?

Velký výběr této vinylové podlahy najdete v našich v našich showroomech v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši pracovníci.

 

Více informací a inspiraci najdete také  na:https://www.svetpodlah.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download