Začínáme s prodlužováním vlasů

 

Začínáme s prodlužováním vlasů

Neexistuje žena, která by si na svých vlasech nezakládala a marně se neříká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Avšak ne každé se poštěstí mít zdravé, husté a dlouhé vlasy. Na vině většinou bývá špatná péče, po jejíž nápravě vlasy získají opětovné zdraví a lesk, ale někdy za to mohou genetické predispozice. A v tomto případě již správná péče pomůže velmi omezeně.

 

Krásné vlasy na počkání

Jestliže i vy se potýkáte se špatnou genetikou a v rodině nikdo husté vlasy nemá, je řešení velmi jednoduché. Nechte si prodloužit vlasy! Během několika hodin můžete mít vlasy, po kterých jste celý život toužili. Jak ale vybrat to pravé prodloužení?

Prvním krokem je vybrat metodu prodloužení a to, jestli chcete prodloužení zvládnout svépomocí nebo se raději svěříte do rukou profesionálů a objednáte se k prodloužení vlasů v kadeřnickém salonu. Pokud toužíte po vlasech, které budou od těch vašich k nerozeznání a budete je moci považovat téměř za „své“, investujte do permanentního prodloužení. Nejčastěji se prodlužuje pomocí keratinu, micro rings nebo vlasovými páskami tape in. Jaké jsou rozdíly?

Prodloužení keratinem se hodí v případě, kdy máte jemné či velmi řídké vlasy. Keratinové spoje jsou totiž pohodlné a téměř neviditelné. Nevýhodou je akorát zdlouhavá aplikace. Prodloužení vlasů metodou micro rings je ideální pro hrubější vlasy. Prameny se totiž upevňují pomoci stlačeného kovového kroužku a po jemných vlasech by sklouzávaly dolů. Spoje jsou viditelnější a citelnější než u keratinu, avšak výhodou je nechemická aplikace za studena.

Posledním typem permanentního prodloužení je tape in. Jedná se o vlasové pásky zatavené v silikonu a opatřené speciální lepicí páskou. Ty se k sobě lepí sendvičovou metodou a výsledkem je přirozené prodloužení, které se nepramínkuje.

Existuje však i prodloužení, které není permanentní. Je vhodné pro ty ženy, které nechtějí řešit posunování spojů a každé tři měsíce navštěvovat kadeřnické salony. Jedná se o clip in vlasy, které si zvládnete hravě upevnit sama doma pouze za pomoci zrcadla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download