Šetření energií jako tvrdý oříšek? Na to zapomeňte!

 

Obáváte se při pohledu z okna vysokého vyúčtování za energie kvůli brzkému nástupu topné sezóny? Už teď šetříte, abyste mohli na začátku jara vyrovnat všechny nedoplatky za energie? Ukážeme vám, že cesta ke spokojenému bydlení může být mnohem jednodušší.

 

Porovnejte si jednotlivá řešení pro šetření energií

Také byste chtěli za své peníze co největší efektivitu? Očekáváte rychlou návratnost? Možná vás překvapí, jak jsou na tom některé populární způsoby, protežované třeba v programu Zelená úsporám.

 

Výměna oken – skóre 8,8 %

Průměrná výměna oken stojí majitele rodinného domu přibližně 140 000. Dokáže však uspořit pouhých 8,8% energií.

 

Zateplení fasády – skóre 44 %

O něco lépe je na tom zateplení fasády. Poměr vychází tak, že za každých investovaných 10 000% Kč získáte jedno procento úspor. Jde však o poměrně vysoké vstupní náklady.

 

Izolace střechy – skóre 33 % a nízké vstupní náklady

Pouhých 5,5 tisíc Kč na jedno procento vás dělí od úspory až jedné třetiny vynaložených nákladů na energie určené pro vytápění. Účinná izolace střechy totiž zachytí teplo unikající stropem a vrátí ho zpět do místnosti. Tajemstvím je systém MAGMARELAX®, využívající foukanou izolaci minerální pěnou.

I když je topná sezóna v plném proudu

Zvládne zateplit i nepřístupná místa a velmi členité střechy. Využívá totiž přirozeného prostoru v dutinách a mezi trámy, které vyplní vysoce efektivním izolačním materiálem. A vystačí si s časovým rámcem pouhých několika hodin.

Minerální vlna se na místo dostane skrz dlouhou pružnou hadici, vedoucí přímo ze speciálně uzpůsobeného vozu. Není tedy třeba půdu vyklízet ani dělat místo stavebním dělníkům. Vše se odehraje bez nepříjemných odřezků izolace, prachu či nepořádku. Návratnost investice je navíc velmi rychlá.

 

Zařídíme izolaci i funkční podlahu v jednom kroku

Chcete zateplení půdy spojit zároveň s jejím přebudováním na letní byt nebo třeba dílnu? Není problém. Na vrstvu foukané minerální izolace MAGMARELAX® stačí jednoduše položit kvalitní OSB desky s vysokou únosností a ihned si užívat nově získaného prostoru. Nezatěžujte svůj dům těžkou betonovou podlahou nebo nášlapnými deskami, když můžete mít stejný komfort i za mnohem příznivějších podmínek!

Zjistěte více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533. Čeká tu na vás jednoduchý a samozřejmě nezávazný formulář, a také 15% sleva jak příjemný dárek k Vánocům. Zjistěte detaily svých nových úsporách za energie ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download