4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Zařiďte si kancelář rychle a levně s QUICK OFFICE!

Jestliže nepotřebujete mít hned od začátku kancelář zařízenou podle nejnovějších interiérových trendů nebo jednoduše hledáte levné řešení, které vám usnadní start vašeho podnikání, můžete se poohlédnout po kancelářském nábytku z druhé ruky. Na obyčejných bazarech ho ale nehledejte, navštivte raději osvědčené specialisty!

Firma QUICK OFFICE, kde na velké ploše ve dvou provozovnách (Praha 5 Radotín a Vestec u Prahy) najdete širokou nabídku použitého kancelářského nábytku. K mání jsou například kancelářské stoly, židle, křesílka, kontejnery ale i celá pracovní místa a to i od známých značek jako Steelcase, Vitra nebo Kinnarp. Přímo na místě vám poradí vyškolený personál nebo je možné využít i služeb zkušeného kancelářského architekta, který vše doladí k vaší absolutní spokojenosti. K dispozici je rovněž truhlářská dílna, která na vaše přání vyrobí chybějící kancelářský nábytek ve stejném stylu i designu, , takže nové kusy od těch použitých zaručeně nepoznáte.

gal-7665101-orig

Základní představu o nabízeném sortimentu a cenách si můžete udělat na stránkách www.qo.cz , pro samotný výběr nábytku doporučujeme navštívit jednu z provozoven. Vybraný nábytek poté QUICK OFFICE doručí až na váš práh.

 gal-7664712-orig

Vyhněte se velkým vstupním nákladům s QUICK OFFICE

Pokud ještě nemáte úplně představu o rozsahu své budoucí činnosti nebo chcete využít štědrých daňových bonusů, můžete využít i pronájem kancelářského nábytku, který ve QO rovněž realizují. Ceny jsou velmi příznivé a později není problém pronajímaný nábytek přímo odkoupit, budete-li chtít.

A nesmíme zapomenout ani na výkup nábytku. Jestliže o něm uvažujete, připravte si fotografie a zašlete je na e-mail. V krátkém čase získáte odhadní cenu i další podrobnosti o výkupu. Dopravu řešit nemusíte, zaměstnanci QUICK OFFICE přijedou až k vám a vše na místě zařídí k vaší maximální spokojenosti.

Související příspěvky

Profesionálové, kteří odstraní graffiti i z památek. Odstraňování Praha

Veronika

Na kolo bezpečně, aneb co byste měli vědět, než vyrazíte na cyklovýlet

redakce

Umělé květiny, svícny, prostírání na stůl aneb jak navodit atmosféru?

majda