Zimní pánské bundy – trendy budou tlumené i zářivé barvy

 

Zima se blíží a s ní i čas pořídit si kvalitní zimní bundu. Víte, na základě jakých parametrů? My ano!

Hřejivá bunda je základem šatníku. Dámského i pánského. Na ten se v následujícím článku zaměříme.

 

Vybíráme zimní bundu

Investice do kvalitní zimní bundy rozhodně patří mezi ty, které lze jen doporučit. Kvalitní bundu, tedy bundu z kvalitních materiálů si totiž pořizujete na několik sezon dopředu. A na základě jakých parametrů vybrat tu pravou?

 

Jakou bundu zvolit?

Péřovou? S kožíškem? S kapucí? Nebo obojím? Současný trh je bohatý a každý na něm najde svého favorita, v němž nebude zima ani v těch netřeskutějších mrazech. Ne každá bunda je však vhodná do každého počasí. Zatímco do mrazu je vhodná bunda péřová či s kožíškem, do deště zřejmě zvolíte bundu s kapucí, a před sněhovou vánicí vás zase dobře ochrání péřová bunda s kapucí. Praktické v tomto ohledu rozhodně jsou bundy s odepínací kapucí.

 

Zimní bundy podle materiálu

Hlavní úlohou zimní bundy je ochrana před mrazem, větrem, sněhem i deštěm. To zaručí jen kvalitní svrchní materiál, ať již stoprocentní nylon či polyester, které nepropustí vodu, a tedy ani roztátý sníh. Vaše pozornost by však měla směřovat i na vnitřek bundy. Ten by vás měl nejenom zahřát, ale i dobře odvádět vlhkost. To zase na výbornou dokáže kožešina (bundy s kožíškem) či peří (bundy péřové).

 

Zaměřeno na velikost a střih zimní bundy

Zimní bundu si vždy pořizujte větší. Důvod je prozaický. Pod bundu se vám musí vejít i další vrstvy oblečení včetně silného svetru. Proto si zimní bundu v obchodech nikdy nezkoušejte jen na tričko, ale do kabinky si vezměte i další vrstvy, které v zimním období budete nosit. Při zkoušení se také projděte, protáhněte a také si v ní sedněte. Bunda vám jinými slovy při běžném pohybu musí dobře vyhovovat.

 

Jak vybírat na e-shopu

Při nákupech na e-shopech v každém případě vycházejte z tabulky velikostí, které mají renomované značky a dodavatelé k dispozici na svých stránkách (e-shopech). Například na renomovaném e-shopu Bolf.cz specializujícím se na pánskou módu a kosmetiku tuto tabulku najdete u většiny nabízených produktů. Spolu s přesným popisem, jak se dobře změřit. Důležité jsou míry okolo hrudníku, pasu, od krku k zápěstí, od podpaží k zápěstí a od krku k pasu.

 

Zimní bundy podle barev a vzorů

Jaké barvy zimních bund jsou trendy? Inspiraci opět najdete na zmíněném e-shopu Bolf.cz, který pánským trendům maximálně vychází vstříc. Letošní zimní sezoně budou vládnout barvy tlumené i zářivé. In budete v klasické černé, hnědé i šedé, ale i červené, modré i žluté. Zajímavé však jsou i bundy dvoubarevné. Skvělá kombinace je například černo žlutá či světle a tmavě modrá.

 

Nebojte se lesklých materiálů a vzorů

Obávat se nemusíte matných ani lesklých materiálů. Naším favoritem je prošívaná lesklá vínová bunda, kterou, troufáme si tvrdit, si s chutí oblékne i nejedna žena. Co se vzorů týče, letošní zima bude nakloněna především vzorům vojenským, tedy maskáčovým.

 

Všímejte si detailů

Bundu ovšem dělají i detaily. Hodně mužů se například zdráhá nosit příruční tašky a veškeré nezbytnosti, jako jsou klíče, mobilní telefon, peníze a další drobnosti ukládají do kapes. Pokud ani vám tašky moc nesednou, zaměřte svou pozornost právě na kapsy. Vnitřní i vnější. Čím víc ji vámi vybraná bunda bude mít, tím samozřejmě lépe. Zase to však s nimi nepřežeňte.

 

S čím zimní bundu kombinovat?

Pánská móda je v tomto ohledu v podstatě velmi jednoduchá. Zimní bunda se hodí prakticky ke všem kalhotám i zimním botám. Co ostatně jiného si muži v zimě oblékají, že? S výjimkou otužilců, kteří kraťasy nesundají ani v těch nejtřeskutějších mrazech. Pod zimní bundu si dokonce mohou bez obav obléci i oblek, tedy sako a košili, aniž by ve vybrané společnosti způsobili faux pas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download