18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Zlatý šperk k promoci

Tento významný den v životě každého studenta je zároveň důležitým akademickým obřadem, při kterém je studentovi udělen akademický titul. Tomu všemu předchází roky dřiny, hodiny a hodiny studií a v neposlední řadě také úspěšné složení státních závěrečných zkoušek.

 

Odměna za odvedenou práci

Nebudeme si nalhávat, že studijní období není náročné. Většina mladých absolventů okusí nervozitu, stres či obavu z neúspěchu. Kamarádi obráží víkendové večírky a ti cílevědomější studenti jsou naopak ponořeni v knihách. Každý takový vzorný student si zaslouží náležitě ocenit.

Dárek každý volí podle libosti, ovšem jsou to právě rodiče, kteří chtějí svému potomkovi darovat něco cenného, co mu bude onen výjimečný okamžik připomínat po zbytek života. Zlatý šperk se tak může stát i rodinným dědictvím, pro které doporučujeme zvolit zlaté šperky s brilianty.

 

Šperky pro ženy

Pro dceru vždy najdete vhodný šperk, ženy jsou prostě rozené parádnice. Vždy však myslete na její osobitý styl a vkus. Zlaté náušnice nesmí chybět snad v žádné dámské šperkovnici. Dává-li vaše dcera přesnost modernějším šperkům, poté zvolte náušnice z bílého zlata. Jeho krásný kovový lesk v kombinaci s příhodným barevným drahokamem dokonale vyzdvihnou ženskou krásu.

Opravdu nádherně vypadají zlaté náhrdelníky. Jemné decentní či osazené drahými kameny, obě varianty zapůsobí na první pohled. Můžete vybírat z různých stylů a provedení. Opět vám doporučujeme se poohlédnout i mezi náhrdelníky z bílého zlata, které mnohým doslova vyrazí dech.

Dalším velmi oblíbeným dárkem k promoci bývá zlatý prsten. Mějte však předem zjištěnou správnou velikost prstenu. Prsten z bílého zlata se skvěle kombinuje s čirými bílými kameny a s odstíny modré a fialové barvy. Žluté zlato zase skvěle padne k rudým rubínům, zeleným smaragdům a vltavínům, a nebo k neutrálním bílým zirkonům.

 

Jaký šperk bude ten pravý pro muže?

Je-li váš čerstvý absolvent chlapec, máte poněkud omezené možnosti. Nezoufejte však, v dnešní době jsou k dostání opravdu zajímavé pánské šperky. Pro muže se dokonale hodí zlaté náramky a řetízky v masivnějším provedení. Vyžaduje- li nová práce vašeho syna společenský oblek, poté mu pořiďte manžetové knoflíčky s drobným diamantem nebo zlatou kravatovou sponu.

Související příspěvky

5 bylinek, které zlepšují paměť a pomáhají udržet pozornost při učení

redakce

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

redakce

Představujeme nejlepší šicí, vyšívací a quiltovací stroj na světě

Veronika