3 nejoblíbenější prázdninové destinace

 

Když se řekne dovolená, většina z nás si hned představí krásné bílé pláže, průzračně čisté moře a modré nebe nad hlavou. Kam se letos za tím vším vydat? Do oblíbených prázdninových destinací, na které nedají Češi dopustit.

 

Chorvatsko

Chorvatsko je u nás jednoznačně nejoblíbenější, v letních měsících se sem autem či autobusem vydávají statisíce Čechů. Velké popularitě se těšilo už v dobách, kdy bylo ještě součástí Jugoslávie, a přestože se od těch časů hodně změnilo, nedáme na něj dopustit ani dnes. Čisté Jaderské moře, krásné pláže, cenová dostupnost a relativní blízkost, díky níž sem můžete po vlastní ose vyrazit klidně i s dětmi – to vše tato země nabízí. V Chorvatsku jsou navíc na Čechy zvyklí, takže problémem není ani jazyková bariéra.

 

Egypt

V žebříčku oblíbenosti rozhodně nechybí ani Egypt. Zájezdy sem totiž seženete za velmi příznivé ceny, obzvlášť když budete vybírat z nabídky super last minute. Tato země na severu Afriky představuje ráj jak pro milovníky pohodových dovolených, kteří si chtějí užívat krásných pláží a služeb all inklusive v luxusních hotelových resortech, tak i pro vyznavače adrenalinu všeho druhu. Chcete se potápět a obdivovat krásy podmořského světa, projet se v poušti na čtyřkolkách, vyzkoušet kiting, windsurfing nebo třeba jízdu na velbloudovi? V Egyptě žádný problém. Na své si tady přijdou i obdivovatelé historických památek. Rozhodně si vyhraďte čas a vyrazte na fakultativní poznávací zájezd. Navštívit tuto zemi a nevidět pyramidy v Gíze – jeden ze sedmi divů světa – to by byl totiž přímo trestuhodný hřích.

 

Řecko

Rozmanitá krajina, křišťálově čistá voda, horké slunce, antické památky a také vynikající kuchyně, která se řadí mezi ty nejlepší na světě – to vše na vás čeká, když se vydáte na zájezd do Řecka. Doslova okouzleni budete také nádhernými plážemi, které jsou považovány za nejkrásnější v Evropě. Důkazem toho je proslulá pláž Navagio na ostrově Zakynthos, která je opravdovým skvostem. Dostanete se sem pouze lodí a koupání na ní se stane zážitkem, na který budete vzpomínat celý život. Tak vydejte se za jedinečnými zážitky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download