4 důvody, proč byste i vy měli investovat do drahých kovů

 

Přemýšlíte, kam uložit své peníze, aby se skutečně zhodnotily, ale zároveň jste je mohli kdykoliv v případě nouze využít? Pak byste měli zauvažovat nad investováním do drahých kovů. Uložení peněz do slitků a mincí má své nesporné výhody.

 

1. Hodnota drahých kovů stále roste

Když se podíváte na grafy zobrazující ceny zlata a stříbra, i jako laik uvidíte, že v dlouhodobém horizontu stále rostou. Ostatně není na tom nic překvapivého. Zásoby zlata a stříbra se tenčí, takže lze růst cen předpokládat i nadále.

 

2. Peníze získáte, kdykoliv budete potřebovat

Zapomeňte na termínované vklady a spoření, u nichž nemůžete na peníze dlouhé roky ani sáhnout. Investiční zlato a stříbro jsou v tomto flexibilní. Vykoupí je od vás všude možně (vyplatí se zjistit si za kolik, ať někde neproděláte), ať už to bude za měsíc nebo za pět let. Samozřejmě pokud vám jde o co nejvyšší zisk, je vhodné sledovat, jak ceny rostou či klesají, a prodat své drahé kovy ve chvíli, kdy je cena vysoká.

 

3. Všechno vyřídíte přes internet

Víte, kde se nakupují investiční mince a zlaté slitky? V internetových obchodech jako jakékoliv jiné zboží. V klidu si vyberete, objednáte a zásilka vám dorazí až domů. Pochopitelně je možné zajít i do kamenné prodejny, avšak pro většinu lidí je příjemnější vybírat si přes internet. Velmi k tomu napomáhá společnost AuPortal, která patří mezi přední obchodníky s investičními kovy u nás a na Slovensku. Právě ta provozuje e-shop s tímto sortimentem.

 

4. Získáte krásná umělecká díla

Někomu se zalíbí víc investiční stříbrné slitky, jinému například stříbrné mince. Jestliže si potrpíte na umění, určitě se zaměřte spíš na mince. Moc pěkná je například série African Wildlife, v rámci níž byla letos v nákladu 15 000 ks vydána mince se slonem africkým. Po originálních mincích vydaných v nízkém nákladu je navíc poptávka i ze strany sběratelů. Jednou byste tedy takovou minci mohli prodat za slušnou částku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download