1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Aby to v ložnici zase klapalo

Jsou věci se kterými se svým dobrým kamarádům svěříme a chceme znát jejich názor a rady. A pak jsou věci, o kterých s nikým nemluvíme a to třeba i proto, že si nechceme jakýkoli problém přiznat především sami sobě. Problémy v ložnici jsou jedním z těchto témat.

Nekvalitní milostný život je problém tisíců párů, ale jen malé procento z nich o tom mluví, zvlášť, když je na straně muže a jeho nedostatečné erekce. Přitom řešení, jak na zlepšení erekce, nemusí být nijak složité, za těmito poruchami totiž stojí hned několik faktorů, které dokážeme změnit a ovlivnit. Jsou to například:

  • únava, nedostatek odpočinku a málo spánku
  • stres, krátkodobý i dlouhodobý
  • pracovní vytížení a povinnosti
  • nedostatek odpočinku a času na sebe
  • špatná životospráva, alkohol, kouření
  • obava z dalšího selhání

Každý se ve svém životě asi setkal s tím, že to v ložnici jaksi nešlo. Když se to stane jednou, dvakrát, nic se neděje a vina bude většinou právě na straně únavy nebo stresu. Jenže když se problém opakuje, muž začne ztrácet jistotu a začne se obávat dalšího styku, aby se selhání neopakovalo, čímž se dostává do začarovaného kruhu. A protože jde o ožehavé téma, často se se svými obavami nesvěří ani partnerce, která začne mít pocit, že si jí její muž málo všímá. Partnerské neshody pak na sebe nenechají dlouho čekat, chuť na intimní společné chvilky se snižuje a zbytečné problémy jsou na světě. Lékem je Viagra, pro podporu erekce i mužské sebevědomí. Díky svým účinkům rozšíří v těle cévy a to především v oblasti penisu, čímž pomůže ke kvalitnější erekci před i během pohlavního aktu.

Nezapomeňte ale ani na odpočinek, odjeďte na relaxační víkend pro dva, dopřejte si sobotní lenošení nebo se vydejte na procházku přírodou. Nezapomeňte ani na dostatek spánku a ideálně nějaký sport a změnu životosprávy. Léky na erekci v kombinaci s relaxem a přiměřeným pohybem vrátí do vaší ložnice pohodu.

Související příspěvky

Jak dostat své břicho do formy

redakce

Co stíháte za hodinu? Třeba se stavit na preventivní prohlídce

redakce

Co všechno dokáže masáž vyléčit

redakce