Objednání sanitky

 

Ať už máte převoz sanitkou předepsaný od lékaře nebo na něj nemáte poukaz, a přesto byste jej potřebovali objednat, můžete se s důvěrou obrátit na sanitní služba Praha ProTrans. Zajišťují převoz pacientů do i z nemocničních zařízení. Můžete si je objednat i pokud potřebujete přepravit obtížně se pohybujícího pacienta na vyšetření, kontrolu či léčení. Každý, kdo se stará o nemocné a hůře mobilní rodiče či blízké, často ocení možnost objednat si dopravní zdravotní službu.

K dispozici jsou Vám kompletně vybavené sanitky, které splňují veškeré bezpečnostní a hygienické standardy. Proškolení zaměstnanci pomohou Vás či Vaše blízké dopravit do sanitky i do následného nemocničního zařízení.

 

ProTrans od Procare

Sanitní službu ProTrans zajišťuje společnost ProCare Medical jako doplňující službu ke svému portfoliu služeb domácí zdravotní péče. Ať už tedy potřebujete někoho přepravit sanitkou nebo zajistit specializovanou domácí zdravotní péči, můžete se obrátit na zkušený personál této agentury.

 

24 hodin denně k dispozici

Na své hotline jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Pro své klienty zajišťují i domácí umělou převo ventilaci, převážou rány, ošetří stomie, zajistí domácí parenterální výživu, mohou Vám aplikovat injekce i odebrat krev u Vás doma a spoustu dalších služeb. Disponují zkušeným a proškoleným personálem. Potřebujete-li převoz sanitkou případně nějakou doplňkovou službu z domácí zdravotní péče, jsou Vám plně k dispozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download