17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Alavis pomáhá nejen koním

Věhlas tohoto kanadského produktu se díky internetu šíří dál a dál. Pojďme si Alavis trochu blíže představit a říct si, v čem je jeho výjimečnost. Tak zaprvé je třeba zdůraznit, že se jedná o veterinární přípravek, Alavis Triple Blend tedy není určen lidských pacientům. Jeho chuť je přizpůsobena potřebám zvířat a rovněž tak dávkování. Díky výjimečnému složení zajišťuje komplexní výživu kloubů a šlach koní, psů i koček. Jeho výroba podléhá přísným kontrolám a jeho uživatelé jsou s ním nadmíru spokojeni.

 

Jaké je složení Alavisu?

Alavis Triple Blend extra silný obsahuje chondroprotektivní látky, látku MSM a kolageny. Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát mají pozitivní vliv na chrupavky. Hydratují je, mírní bolesti a zlepšují pohyblivost. Látka MSM (Methylsulfonylmethan) má zpevňující účinek. Vazy a šlachy jsou díky ní odolnější. Dobrý vliv má také na kvalitu srsti a kopyt koní. Alavis dále obsahuje dva druhy vysoce kvalitních kolagenů. Collyss je důležitý pro pevnost šlach a Cartidyss udržuje správný tvar chrupavky, zamezuje jejím deformacím.

 

Pro koho je užívání Alavisu přínosné?

Jednoduše řečeno pro všechny vaše čtyřnohé miláčky. Alavis totiž dobře poslouží nejen při obtížích s pohybovým aparátem, ale také při jejich předcházení. Například Alavis pro koně je skvělým doplňkem stravy pro koně s vysokou zátěží. Sportovní koně v tréninku mají extrémně namáhané všechny klouby a šlachy. Při užívání Alavisu bude u nich regenerace po námaze probíhat rychleji a riziko samotného poranění se sníží. Kůň bude v celkově lepší kondici a jeho výkon poroste nahoru. Pro menší zvířata, jako jsou kočky a psi, je určen Alavis 5. Je vhodný pro starší zvířata s kloubními problémy i pro štěňata zejména velkým plemen, u kterých dochází k rychlému růstu a vývoji pohybového aparátu.

Související příspěvky

Zimní dovolená a Krkonošské pohádky – co mají společného?

majda

Tipy na nejlepší večerní koupel

redakce

Detox aneb připravte se na jaro

majda

1 komentář