4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Seznamte se s dívčí hudební skupinou Lollipopz!

Slyšeli jste už o skupině Lollipopz? Že ne? O hodně přicházíte! Čtyři talentované zpěvačky, Laura, Ela, Nikki a Pája, se daly dohromady už v roce 2015. Dnes mají na kontě tři videoklipy, jedno vydané CD a řadu úspěšných koncertů. Momentálně chystají turné po českých městech, které vypukne na jaře 2019. Můžete se těšit na velkolepou barevnou, a hlavně zábavnou hudební show!

Skupina Lollipopz – to jsou čtyři sympatické a veselé holky, které nejen skvěle zpívají, ale umí předvést i parádní taneční show! Děti jejich vystoupení zkrátka zbožňují. A to i díky nápaditým barevným kostýmům a parukám, které skvěle doplňují jejich vystoupení na podiu.

Růžové Lauře je dvanáct let a tancování i zpívání miluje odmalička. Dokonce ovládá i hru na klavír. Ráda sportuje a stará se o své domácí mazlíčky – kocoura Santiho, kočku Sivu a psa Connyho. Zpívat s kapelou byl vždycky její sen!

Ela se zelenými vlasy sama o sobě říká, že je tak trochu blázen. V jedenácti letech mluví skvěle slovensky, anglicky, francouzsky a trošku i rusky. Doma pečuje o psa Keity a kočku Lízu. Ráda plave a lyžuje.

Pája je veselá, upovídaná holka, která se nebojí žádné výzvy! Věnuje se zpěvu, tancování, a dokonce i herectví. Mazlíčky žádné nemá, ale prý má doma bráchu, a to je tomu dost podobné.

Modrovláska Nikki je hodně akční a sportovně založená členka Lollipopz. Mimo zpěvu a tance ráda jezdí na koni. Doma má úplný zvěřinec čítající dva bratry, králíka, kočku a psa. V plánu má však ještě tygra, krokodýla a dinosaura!

To jsou Lollipopz! Nenechte si ujít jejich velkolepou pestrobarevnou show! A kde je potkáte? 

Nejbližší akce:

  1. března Lollipopz Show – Nový Jičín
  2. dubna Žižkovské Šapito 2019 – Praha
  3. května Lollipopz My Little Pony Tour – Praha

CD Lollipopz je k dostání v Království hraček Bambule a Sparkys od 299 Kč.

Související příspěvky

S border kolií se nudit nestihnete

redakce

Boilies, kukuřice nebo puffi, kterou si vybrat?

redakce

Auta na dálkové ovládání uchvátí synky i tatínky

redakce