1.1 C
Prague
24.1.2021

Alchymie úspěšného odstranění graffiti. Výškové čištění fasád Praha 5

Na budově naší školy se přes noc objevilo graffiti, které vzbudilo velké pobouření v řadách učitelského sboru a zároveň velký zájem z řad žáků. Samozřejmě se to řešilo, hlavně, když stále mezi dětmi byly dohady, že ví, kdo to byl. Jenže chvíli to byl tamten, potom tne druhý, takže nám bylo jasné, že si jen mezi sebou dělají schválnosti. A my samozřejmě nakonec nepřišli na to, kdo to má na svědomí.

Ale vyšetřování muselo stejně počkat, protože nejdůležitější bylo, aby graffiti bylo odstraněno odstranění a zavést opatření, aby se tento případ do budoucna neopakoval. Situaci nám pomohla řešit pražská firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové odstraňování graffiti, čištění fasád Praha 5, která nám pomohla kompletně fasádu očistit, opravit a natřít.

Samotné odstraňování graffiti je alchymie, většinou se odstraňuje chemickou cestou, ale ne vždy se zcela zdaří. V našem případě se podařilo graffiti odstranit zhruba na 70%, na světlé omítce stále prosvítaly kontury graffiti a bylo nutné fasádu přetřít barvou.

Zaměstnanci firmy A SERVIS sami zajistili výběr vhodného odstínu fasádní barvy a ošetřenou zeď budovy kompletně přetřeli, takže byste nepoznali, že na zdi vůbec někdy něco bylo. Ale nechtěli jsme dál nechávat něco náhodě a budovu jsme nechali ošetřit antigraffiti nátěrem. Zaměstnanci této firmy odvedli vynikající práci a my jim velice děkujeme a přidáváme naši kladnou zkušenost na internet, abychom pomohli ostatním ve výběru firmy, pokud vás stihne podobný problém. Lidé z A SERVIS vám jej určitě pomohou vyřešit.

Odmašťování, čištění kamenné podlahy. Krystalizace mramoru. Nano impregnace Praha 10

Narozeniny naší pratety se neodvratně blížily a my přemýšleli, co jí koupíme. Každý rok se snažíme vymyslet něco dobrého, ale dárek většinou skončí někde ve skříni, a nebo v kumbále. Teta vždycky říká, ať jí nic nedáváme, že nic nepotřebuje, ale zase je hloupý, když opravdu přijdete s prázdnou. Ale tentokrát jsme vymysleli něco, co v kumbále určitě neskončí.

12934943 - new oak parquet of brown color

Technicky vzato stejně ani nemůže. Teta už je vážně stará a na úklid nestačí, tak jsme jí objednali službu čištění podlah Praha od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, krystalizace, nano impregnace podlah Praha 10. Její kamenná podlaha je už delší dobu zašlá, hlavně v kuchyni u linky a u plotny byly mastné fleky. Lidem z firmy A SERVIS jsme vysvětlil naši situaci a řekli, že poptáváme krystalizaci, protože má teta v domě starší mramorovou podlahu, kterou bychom chtěli zrenovovat.

Domluvili jsme s nimi na termínu, a nemohli se dočkat, až tetina podlaha bude jako nová. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše teta. A podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout, protože vidina neustále krásné podlahy je hodně lákavá.

Zaměstnanci  byli navíc velmi milí a profesionální a my s touto zkušeností můžeme všem tuto formu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

 

Související příspěvky

Žehlení jako zábava – s tím správným příslušenstvím

Veronika

Přírodní linoleum – zdravotně nezávadná krytina

redakce

Čističky vzduchu výrazně ovlivňují kvalitu bydlení a zdraví obyvatel domácnosti

redakce