Antiradar – vyhněte se pokutám

 

Zajímá vás jak zbytečně nedostávat body nebo jak zbytečně neplatit pokuty? Určitě jste se již během svého působením setkali s pojmem Antiradar? Pokud ne, v následujících řádcích se s tímto termínem seznámíte. Pokud ano, tak získáte další jasné a pravdivé informace o těchto běžně rozšířených zařízení u našich motoristů. Pokud uvažujete o nákupu, rádi vám poradíme jak si vybrat správný typ antiradaru podle vašich požadavků. Není však možné vše vtěsnat do jednoho článku, proto jsme vám k dispozici s jakýmkoli dotazem, který vás bude ohledně problematiky nebo výběru antiradaru zajímat.

 

Jsou antiradary legální?

Důležité je si vysvětlit pojem „antiradary“, které můžeme rozdělit na „pasivní“, nazývané pasivní radarové detektory a „aktivní“, nejčastěji nazývané laserové rušičky. Pasivní radarové detektory jsou v České republice zcela legální a můžete je používat bez jakéhokoli omezení nebo obavy z represe od policie ČR.

Důležité je však věnovat pozornost výběru správného typu detektoru, což se dočtete níže. Druhým typem antiradarů, jsou aktivní radary, tedy laserové rušičky, které jsou přímo určeny k znemožnění měření pomocí laserového radaru, který není možné nijak včas zdetekovat a upravit rychlost vozidla, tak jako u klasických mikrovlnných radarů. Předchozí typ antiradaru jej dokáže zdetekovat, nicméně až v době, kdy proběhlo samotné měření, což je pozdě. Co se týká samotné montáže ve vozidle, tak ta je u našich dodávaných laserových rušiček legální, jelikož mají i funkci parkovacího asistenta a jsou k tomuto účelu také homologovány a je tedy možné je mít ve vozidle nainstalovány. Samotné použití aktivního antiradaru je v ČR zakázáno. Avšak použitím laserové rušičky se chová měřicí přístroj stejně jako kdyby se osobě, která měření provádí, třásla ruka a možnost zajištění důkazu o použití je tedy téměř nulová.

 

Výběr správného pasivního radarového detektoru

Tak jako v mnoha ohledech, tak i v měření rychlosti je Česká republika specifická a je tedy nutné věnovat pozornost při nákupu správného radarového detektoru. Zjednodušeně řečeno, je nutné si pořídit upravený a vyladěný radarový detektor právě na podmínky v měření rychlosti v České republice. V opačné případě si koupíte nepoužitelnou krabičku. Internetový obchod Antiradary.EU je specializovaný obchod na prodej antiradarů a samozřejmě nabízí pouze detektory, které jsou pro ČR upraveny a vyzkoušeny stovkami řidičů po celé ČR. Díky zkušenostem, které jsme během let nasbírali, jsme vyvinuli vlastní značku radarových detektorů SPEKTR. Podařilo se vyvinout radarový detektor SPEKTR PD30E, který splňuje všechny požadavky specifických podmínek měření v ČR a dosahuje naprosto srovnatelných výsledků s nejlepšími detektory renomovaných značek jako je např. Beltronics. Kromě zmíněného detektoru PD30E pracujeme na vývoji detektoru, který bude kombinovat jak schopnost detekovat mikrovlnné radary (známe jako bradavice) s databází pevných radarů a úsekových měření.

 

O antiradarech víme vše!

Není jednoduché se orientovat v problematice antiradarů, měření v české republice a samotný produktech na českém trhu, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem. Rádi Vám vše vysvětlíme, pomůžeme vybrat zařízení vhodné do vašeho vozidla a samozřejmostí je také nabídka služby instalace. Tak neváhejte navštívit naše poradenství pro antiradary.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download