S obezitou poradí lékárny patřící pod křídla Davida Rusňáka

 

V dnešní době má každý čtvrtý Čech problémy s váhou. Tyto statistiky znepokojují jak lékaře, tak i samotné pacienty. Každý chce být krásný a štíhlý, ovšem co s tím, když právě jeho trápí nadváha či přímo obezita? Někdo zkouší zhubnout sám, jiný hledá radu u lékaře. Když neuspějí ani tam, vydají se za výživovými poradci či jinými odborníky. Vyhledat pomoc, je teď snazší. V síti lékáren „Na zdraví“ si s otylostí vědí rady.

 

DRFG pomůže s investováním i vaším zdravím

Společnost DRFG, v čele s Davidem Rusňákem, je známa především tím, že si poradí se zhodnocením vašeho volného kapitálu. Úspěšně se pohybuje na trhu s akciemi, dluhopisy i nemovitostními fondy a není diskuze o tom, že se jí vede dobře. Ovšem její působení na trhu se rozšířilo až do oblasti zdraví. Vznikla tak síť lékáren „Na zdraví“, která je jiná než ty stávající a chce být blíž pacientům.

Výraznou odlišností je samoobslužný prodej, který ocení převážně ti, jež nechtějí navštěvovat lékaře. Sami dobře vědí, který lék jim vyhovuje nebo dají na recenzi svých známých. Také se můžete spolehnout, že zde mají většinu léků skladem a nemusíte tak chodit pro předepsanou indikaci odpoledne nebo jiný den, jak se často v malých lékárnách stává. Co je ale největší doménou lékáren „Na zdraví“, je nabídka konzultací s odborníky. Většina ostatních lékáren tyto služby zanedbává i přesto, že zaměstnanci jsou kvalifikovaní a poradit by dokázali.

 

Beseda s lékaři i nový přípravek na hubnutí

Úbytek hmotnosti je jedno z hlavních témat, na které se v „Na zdraví“ zaměřují. Ve většině provozoven mají dostatečné prostory pro využití k pořádání tematických besed a seminářů s odborníky, často zakončené diskuzí s posluchači. Kladné recenze na tento počin jen dokazují, že konzultace zaměřené na konkrétní témata, jsou velmi zdařilé. Často je poptávka po nich daleko větší, než je samotná kapacita školicí místnosti.

Semináře nejsou jediný způsob, kterým lékárny pomáhají vyřešit problém s nadváhou. Ve spolupráci s řadou odborníků, jak z oblasti potravinářství, tak i zdravotnictví, vyvíjejí doplněk stravy, který hubnutí ještě podpoří. V současné době je testován na několika vybraných pacientech a na trh by se měl dostat co nejdříve. Nabízen bude v mnoha příchutích, velikostech i formách, aby si každý mohl vybrat. I jeho distribuce bude velmi snadná. Nebudete pro něj muset spěchat do lékárny, zakoupíte jej snadno on-line.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download