8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Čas pro zahradní domky opět přichází

Jaro letos přichází ještě rychleji než obvykle. Je čas nejen sázet sazeničky a poohlížet se po nových keřích, stromcích, trvalkách či letničkách na zahradu, ale i postavit si na ní konečně zázemí. Domky Herold vám zjednoduší práci. Nabízí zahradní domky, pergoly, altány, domky pro děti, nářaďové domky i garáže a přístřešky pro auto.

Jarní sortiment lze již nyní objednávat a odebrat třeba až ve chvíli, kdy odzimujete chalupu. Po aktivním pracovním víkendu může na vaší zahradě stát menší i luxusní zahradní domek. A budete překvapeni, jak takový domek vypadá. Na kousku pozemku, se kterým sice máte plány, ale spíše do budoucna, snadno postavíte minidomek o velikosti úžasné garsonky s proskleným čelem umožňujícím výhled do krajiny. Ale podobný luxusní zahradní domek se uplatní i vedle rodinného domku. V létě vám umožní se přestěhovat kompletně na zahradu. Děti v něm budou chtít přespávat a zamilují si jej i vaši hosté. Domky Herold nabízí dokonce tento domek i v ještě větší verzi s oddělenou ložnicí. Vybrat si však lze celé řady jiných typů zahradních domků podle vašich osobních představ o ideálním tvaru a velikosti zahradní stavby.

 

Nezapomeňte připravit zahradu pro děti

Nikdo si zahradní stavby neužije tolik jako děti. A nejlepší je, když dostanou svůj vlastní hrací zahradní domeček. Domky Herold nabízí obrovské množství různých velikostí a tvarů. Dětské domečky lze též vybavit speciálním nábytkem. Pokud jste to ještě neudělali, letos rozhodně dětem postavte jejich ráj.

 

Pergola pro příjemné posezení na zahradě

Máte pocit, že na zahradě jenom dřete do úmoru? Možná si jen nemáte kam sednout. Nádherné altány a pergoly vás naučí relaxovat a zahradu i chalupu si pořádně užít. A pro relaxaci mají Domky Herold nachystány i další neodolatelné stavby. Trvalým hitem jsou sauny, tím novějším koupací sudy.

 

A jak udržet na zahradě pořádek a ochránit nářadí před nájezdy „nenechavců“?

Nezapomeňte též na nářaďové domky. Jsou nezbytnými zahradními stavbami všude tam, kde chybí staré stodoly. Domky na nářadí budete mít připraveny pro rychlé uklizení všech potřebných pomůcek pro své zahradničení. Od sekačky na trávu, přes ruční nářadí, ale i různá hnojiva. Neodkládejte jejich pořízení – nová zahrádkářská sezóna začíná.

Související příspěvky

Dejte přednost izolaci stropu před klasickým zateplením domu

majda

Jak si navrhnout ideální dům

redakce

Dutý trámový strop se vyplatí zateplit, ušetříte!

majda