Víme, kde mají velké skladové zásoby nástrojů pro obrábění kovů

 

Společností, které prodávají nástroje pro obrábění kovů, v Česku působí více. Ne u všech však rychle seženete přesně to, co potřebujete. Mnohdy musíte na dodání zboží dlouho čekat. Máte možnost přemýšlet takto s předstihem? Nemusíte, nakupte tam, kde mají velké skladové zásoby.

Nástroje pro obrábění kovů prodává mimo jiných i společnost Michovský TOOLS. V této oblasti se pohybuje již 20 let a dodává především profesionálům pro průmyslovou výrobu.

 

Sortiment se stále rozšiřuje

Sortiment firmy Michovský TOOLS se stále rozšiřuje a přibývají v něm další a další novinky. Přímo na jejich webu Nastroje.cz se dočtete, co nového prodávají. Aktuálně do nabídky přibyly například vysoce výkonné závitníky do nerezi. Jsou vyrobené z HSS Cobaltu 8 % či PM práškové oceli a mají dvojitý povlak HardLube, jenž zajišťuje lepší kluznost a odolnost závitníku. Další novinkou jsou například tvrdokovové vrtáky s vnitřním chlazením a povlakem. Dodávány jsou až do délek 20xD pro vrtání hlubších otvorů.

 

Expeduje se do 24 hodin

Nástroje pro obrábění zahrnují pomůcky pro vrtání, závitování, frézování i soustružení. V nabídce jsou také kalibry a měřida všech možných druhů (mikrometrická, posuvná, výškoměry, třídotykové dutinoměry, hloubkoměry aj.).

Produkty všech těchto druhů, ať už jde o frézy, závitníky či měřidla, se expedují do 24 hodin. V pracovní dny jsou na příjmu i odborníci, kteří vám rádi poradí, co přesně by se hodilo pro vaše potřeby. Neváhejte se zeptat, vždyť učený z nebe nespadl, nebo poptat něco, co v nabídce chybí.

 

Stálí partneři mají slevy

Nástroje pro obrábění jsou dodávány od domácích i zahraničních výrobců. Všichni jsou pečlivě vybíráni podle kvality výrobků, Michovský TOOLS spolupracuje jen s těmi nejlepšími. Partnery se můžete stát i vy. Pro stálé partnery jsou připraveny zajímavé slevy i speciální nabídky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download