Chcete získat novou technologii? Kupte s námi zavedenou firmu.

 

Výrobce řídicích systémů pro vodní elektrárny je jedním ze subdodavatelů pro generálního dodavatele investičních celků. Vodní elektrárna se skládá, kromě stavební části z dalších velmi speciálních částí, jako například turbíny, převodovky, hydraulického a řídicího systému, elektrické části a podobně.

Generální dodavatel je smluvním partnerem investora. Často větší nebo menší část zakázky dělá sám. Zpravidla ale potřebuje také subdodavatele. Pozice subdodavatele je složitá, výběrová řízení jsou často velmi přísná, nabízené ceny a tím i marže, zejména pro subdodavatele, nízké.

Pozici subdodavatele samozřejmě zlepšuje možnost nabízet větší celky. To vede k úvahám o rozšíření vlastní technologie o další výrobní a realizační know-how. Koupě vhodné firmy je přitom jednou z variant, které by každý subdodavatel mohl zvážit jako možnost pro získání osvědčené technologie v krátkém čase a s kalkulovatelnými náklady.

Uvažovali jste i Vy, že by Vaši pozici mohlo vylepšit rozšíření Vaší nabídky o další vhodnou technologii. Jestli ano, rádi s Vámi probereme nezávazně Vaše záměry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download