0.6 C
Prague
4.12.2020

Čištění koberců už přenecháme jen profesionální firmě. Kartáčové tepování Brno

Před měsícem jsem řešila problém, kdy manžel vylil červené víno na náš koberec v obývacím pokoji. Nevěděla jsem, jak se tato situace řeší, tak jsem rychle koukla na internet, na „babské rady“, jak se skvrny z koberce zbavit. Nakonec jsme vyzkoušela i všemožné čistící přípravky, ale bohužel nic z toho nezabralo natolik, abych se skvrny zbavila úplně.

Znovu jsem se tedy podívala na internet, kde jsem hledala nějaké specializované firmy na čištění koberců. Možností bylo opravdu hodně, ale když jsem u všech firem srovnala jejich hodnocení, recenze a kladné ohlasy od spokojených zákazníků, vyšla mě z toho nejlépe firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Brno. Řekla jsem si, že je vyzkouším a zavolám si je na čištění všech koberců v domě, ale nakonec jsem si řekla, že si je zavolám jen na ten jeden daný koberec a uvidím, jak si s tím poradí.

Firmu jsem tedy zkontaktovala, popsala jsme jim, co se nám stalo. Oni mně na oplátku popsali, jak budou při čištění koberce postupovat, také jsme ihned domluvili termín a nakonec mi byla řečena i konečná cena mé poptávky. Prostě kompletní informace už hned na začátku.

Po této prvotní komunikaci jsem se už nemohla dočkat, až ke mně ve smluvený termín dojedou.

V daný den se dostavili dva pánové firmy A SERVIS LIPKA, do domu donesli těžký kotoučový stroj, prohlédli si koberec a ihned se pustili do práce. Koberec začali pomalu, ale důkladně čistit tak, že do něj zanášeli kvalitní chemii, kterou nechali v koberci nějakou chvíli působit, aby pustili veškeré nečistoty. Pak koberec opět rozkartáčovali, aby vše dostali na povrch a nakonec jej vysáli výkonným vysavačem.

Když jejich práce skončila a koberec úplně vyschnul, nestačila jsem se divit. Koberec byl důkladně vyčištěný, vydezinfikovaný a především zbaven veškerých nečistot i skvrny od vína.

V tu chvíli jsem věděla, že jsem narazila na správnou firmu a rovnou jsme s nimi domluvila čištění i ostatních koberců v domě. Firmu A SERVIS LIPKA musím vřele doporučit a těším se na další spolupráci.

Konec špinavých oken. Je tu nano impregnace! Mytí ve výšce Brno

Už delší dobu jsme řešili u naší restaurace problém se špinavými okny a výlohami. Restaurace se nachází v centru města, kde je opravdu vysoká prašnost, takže okna i výlohy jsou rychle zanesené a jejich údržba je docela náročná. Hledali jsme tedy řešení, jak si mytí oken a výloh ulehčit. Když jsme brouzdali po internetu narazili jsme na tzv. nano impregnaci oken, která zaručí, že okna zůstanou dlouho krásně čistá a jejich údržba je pak minimální. Funguje to na principu „lotosového květu“, kdy se voda a veškeré nečistoty shlukují do kuliček, které pak z okna odletí, když zafouká. Na oknech se tedy nic neusazuje a zůstávají dlouho bezúdržbová a čistá.

19237473 - drops of rain on the window (glass)

Hledali jsme tedy firmu, která takové služby zajišťuje. V tu chvíli jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken ve výškách Brno, která provádí komplexní úklidové služby. Firmu jsme zkontaktovali a popsali naše přání. Bylo nám doporučeno si nechat od nich nejprve okna pořádně umýt a pak teprve nechat nanést nano impregnaci.

Souhlasili jsme a rovnou jsme s nimi domluvili termín realizace naši poptávky. Tři dny nato dojeli dva zaměstnanci této firmy, obešli si celou restauraci, aby věděli, jakým způsobem postupovat a jak si rozdělit práci. Po obhlídce se bez zdržování ihned pustili do práce.

Začali důkladně mýt jedno okno za druhým.

Bylo vidět, že jsou zkušení, dávali si na tom záležet a nevynechali ani jedno místečko. Následně okna setřeli do sucha, vyleštili pomocí bavlněné pleny a nanesli tu slavnou nano impregnaci. Byli jsme na to opravdu zvědaví, jelikož jsme nikdy nic takového předtím neviděli. A ono to opravdu fungovalo. Vše se shlukovalo do kuliček a z okna následně odpadávalo. Bylo to úžasné.

Na závěr nám s úsměvem na tváři předali krásně čistá a zářivá okna, na kterých odvedli opravdu skvělou práci. S firmou A SERVIS LIPKA jsme tedy byli velice spokojeni. Rychlá, kvalitní a opravdu precizní práce.

 

Související příspěvky

8 kousků oblečení, které v šatníku musíte mít

redakce

Zachovejte si krásné vlasy i v zimě

majda

Pozor na extrakční metodu, zvolte raději strojové čištění koberců. Kartáčování Praha 4

Veronika

11 komentářů