4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Spolehlivá nano impregnace GLP

Chtěl jsem využít GLP nano impregnaci oken, kterou znám z internetových stránek společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, práce ve výšce Brno. Jelikož mám svoji budovu v centru města, tak je nesmírně těžké udržet okna pořád lesklá a čistá. V jarních měsících je navíc všude hodně pylu a žluté zaprášení oken nevypadá vůbec dobře a já chci svým klientům poskytovat to nejlepší, k čemuž patří i dobře udržované prostředí.

Ale mytí oken je tedy pro mě vysoce nákladné a těchto výdajů jsem se chtěl zbavit. Otázkou je, jak asi člověk na takovou impregnaci narazí, protože vím, že mnoho mých kamarádů o této impregnaci nic nevědělo. S firmou byla opravdu skvělá spolupráce, což mě mile překvapilo. Objednávka služeb také probíhala hladce, protože jsem věděl, co přesně chci a na jakou plochu, takže mi ihned zkalkulovali mé přání a dohodli jsme si datum, kdy přijeli GLP naimpregnovat.

Důležitý poznatek je, že zaručují šestiletou ochranu skel, kdy není potřeba od běžných nečistot okna umývat. To je přesně to, co jsem chtěl. O šikovnosti pracovníků ani nemluvím. Vše zvládli perfektně za pomoci vysokozdvižné techniky, kterou si dovezli s sebou. Myslím si, že tato firma je jedna z mála, s kterou je spolupráce tak bezproblémová a určitě stojí za zmínku.

Cenově je to také velmi přijatelné. Když si vezmu, kolik peněz bych vynaložil za 6 let častého umývání oken, tak výrazně ušetřím. Jako majitel firmy toto určitě ocením, protože vyhazovat peníze pro naše uklízečky za spoustu čisticích prostředků, kterými by stejně nebyly schopny okna pořádně umýt (což jim vůbec nezazlívám), mi přijde dost kontraproduktivní.

Více času pro svou rodinu díky profesionální úklidové firmě

Máme velkou rodinu, proto i velký dům. Někdy je ale těžké se se všemi koníčky a povinnostmi o dům řádně starat. Nepořádek doma ale nesnesu. Základní úklid doma ještě nějak zvládáme, ale například pravidelně mýt a leštit podlahu bych sama nezvládala a děti taky nemají vždy čas.

32522140 - male hand cleaning and rubbing an hardwood floor with a microfiber cloth.

Navíc myslím, že některé práce jsou opravdovou ztrátou času, když to jde i jinak. A my doma už chvíli víme, že to jinak jde. Nemyslím si, že bych tímto sebe nebo své děti nějak nadměrně rozmazlovala. Pořád je spousta jiných věcí, které je třeba dělat. K čištění podlah si však už chvíli pravidelně zveme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, impregnace, voskování podlah Brno. Je velmi spolehlivá a my jsme spokojení.

Když je potřeba, podlahy samozřejmě běžně vysáváme nebo zametáme. S firmou jsme ale domluveni, že v cyklu jednou za měsíc vždy ve stejný čas přijedou, podlahy nám vyčistí a navoskují. Ze začátku jsem vždy během jejich práce zůstávala doma a kontrolovala, jak si vedou. Později jsem ale naznala, že pracovníky můžu nechat v klidu dělat jejich práci a využít svůj čas lépe, přestože práce jim šla od ruky, protože si ji uměli efektivně rozdělit.

Vždycky po nich zůstaly jen perfektně čisté a navoskované podlahy. Neklouzaly a byly ošetřené. Služeb firmy A SERVIS si moc vážím a doporučuji je i svým kamarádkám. Myslím si, že není nic špatného na tom, ušetřit své rodině víc času na prospěšnější aktivity. Stačí jen najít kvalitní úklidovou firmu, která udělá s úsměvem trochu práce za Vás. A my jsme ji našli.

 

Související příspěvky

Připravte si kávu jako profesionál

majda

Když duševní zdraví vítězí nad tělem

redakce

Co Němec, to patriot. Verstehen Sie?

redakce

10 komentáře